«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів

3 жовтня 2017
Джерело: Прес-центр
29 вересня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся День кар’єри «Зорієнтування випускників півдня України до імплементування Європейських стандартів та отримання можливостей підвищення професійного рівня за кордоном».
«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів
«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів
«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів
«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів
«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів

Основним завданням цього заходу було налагодити діалог між роботодавцями та зацікавленою в роботі молоддю.  На заході були присутні  міський голова О. Сєнкевич, в. о. директора Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Г. Каськова, директор Миколаївського обласного центру зайнятості Д. Оборонько, президент Всеукраїнської асоціації «Центр підтримки бізнесу» А. Ващиленко, представники Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області та інші, а також представники найкращих компаній міста (близько 30) та студентська молодь.

Серед запрошених підприємств організатори виняткову роль надали ТОВ СП «НІБУЛОН» як найбільшому роботодавцю для студентів ЧНУ імені Петра Могили та запросили першими звернутися до молоді. Заступник генерального директора компанії з персоналу Лариса Бурик під час виступу розповіла про специфіку роботи підприємства та наголосила на тому, що сьогодні так цікавить студентство:

– Якщо раніше, на початку своєї діяльності, ми брали на роботу молодь з пересторогою, то сьогодні найважливіші проекти нашої компанії реалізують саме молоді спеціалісти. Вони будують сучасні високотехнологічні перевантажувальні термінали, а потім очолюють роботу цих підприємств. Вони будують сучасні судна, а потім їх успішно експлуатують. Ми завжди робимо акцент на молоді, адже за нею прогрес, майбутнє. «НІБУЛОН» – підприємство, яке стрімко розвивається, тому у нас лише збільшується кількість робочих місць. На сьогодні в нашій компанії вже працюють 6000 працівників. Ми можемо запропонувати цікаві проекти та гідну зарплатню, отож запрошуємо вас на роботу. Давайте будувати європейську країну тут і разом».

Також усі охочі після офіційної частини могли познайомитись із особливостями роботи, структурою компанії «НІБУЛОН» та вакансіями: для студентів було оформлено стенд, запропоновано буклети з детальною інформацією, а також була можливість заповнити анкети для влаштування на роботу.

Прочитали: [1669]
Останні новини
11 вересня 2019
У компанії «НІБУЛОН» відбулися кадрові зміни.
10 вересня 2019
У місті Хмільник Вінницької області розпочато монтаж металоконструкцій перших ємностей для зберігання зернових та олійних культур чергового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН». Усього будівельним проєктом передбачено встановлення 8 зерносховищ, над чим працюють спеціалісти київської підрядної організації ТОВ "МСК УКРАЇНА".
Вгору