«НІБУЛОН» вразив Нідерланди масштабністю і дивовижним баченням розвитку логістики в Україні

22 грудня 2017
Джерело: Прес-центр
Компанія «НІБУЛОН» взяла участь у міжнародній конференції «Innovation in Agrofood and Logistics», що проходила в грудні 2017 року у м. Роттердам (Нідерланди) за сприяння Торгово-промислової палати України і Посольства України в Королівстві Нідерланди.
«НІБУЛОН» на міжнародній конференції «Innovation in Agrofood and Logistics»
«НІБУЛОН» на міжнародній конференції «Innovation in Agrofood and Logistics»
«НІБУЛОН» на міжнародній конференції «Innovation in Agrofood and Logistics»
Cпівголова Українсько-нідерландської спільної бізнес-ради, міністр аграрної політики та продовольства України (2014-2016 рр.) Олексій Павленко
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов, представник компанії

Метою заходу став розвиток співробітництва між Україною та Нідерландами у сферах сільського господарства і логістики, зокрема практичні питання впровадження інновацій, розбудови інфраструктури, торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів. Конференція стала гарною можливістю для підприємців обох країн отримати прямий контакт із потенційними партнерами.

Особливу увагу учасників заходу привернула доповідь компанії «НІБУЛОН» про те, як на прикладі однієї компанії можливо змінити обличчя логістики країни. Гості заходу висловили своє відверте захоплення тим, що сьогодні в Україні існують компанії, які не чекають допомоги від держави, а самостійно створюють сучасну транспортну історію України. Багатьох «НІБУЛОН» вразив масштабністю та дивовижним баченням розвитку логістики в Україні, сучасним та екологічним підходом до використання внутрішніх водних шляхів, надсучасними технологіями та устаткуванням. Учасники з інтересом дізналися про можливості унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 під назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ», який у листопаді в реальних умовах успішно провів експериментальні роботи з поглиблення скелястого дна на одному з порогів Дніпра.

Присутній на заході Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов підкреслив, що виступ компанії «НІБУЛОН» на конференції сприятиме позитивному іміджу України та є важливою складовою українсько-нідерландських відносин.

Підтримав доповідь компанії «НІБУЛОН» і співголова Українсько-нідерландської спільної бізнес-ради, міністр аграрної політики та продовольства України (2014-2016 рр.) Олексій Павленко. За його словами, «НІБУЛОН» сьогодні – це єдина українська компанія, що користується такою високою довірою провідних міжнародних фінансових інститутів.

Як зазначають організатори заходу, Нідерланди впродовж останніх років стабільно утримують за собою статус 6-го за розміром торговельного партнера України в ЄС та 2-го у світі інвестора в українську економіку. Водночас Королівство є також 2-м найбільшим в Європі покупцем української сільськогосподарської продукції, з охопленням майже 17 % аграрного експорту нашої держави на континенті. Стрімке зростання двосторонньої торгівлі між Україною та Нідерландами, зумовлене, не в останню чергу, імплементацією Угоди про асоціацію й функціонуванням глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, також принципово по-новому ставить питання співпраці двох країн у галузі інфраструктури.

«НІБУЛОН» із Нідерландами пов’язує успішна багаторічна співпраця. У 2004 році, маючи індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції за кордон, ми відкрили свою дочірню компанію в Нідерландах.

Посольство Нідерландів в Україні протягом багатьох років здійснює підтримку українського бізнесу. У жовтні 2016 року, відвідуючи суднобудівно-судноремонтний завод і перевантажувальний термінал компанії у м. Миколаєві, Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер зазначив, що Нідерланди зі свого боку підтримають «НІБУЛОН» та допоможуть йому вирішити проблеми з розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні. 


Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

Прочитали: [651]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору