«НІБУЛОН» відправив першу партію херсонських кавунів до Києва по Дніпру

30 липня від причалу філії «Голопристанська» відчалило несамохідне судно, завантажене першою партією кавунів, зібраних херсонськими фермерськими господарствами.

На Київщині ці кавуни вивантажать на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН», доставлять в торгові мережі, а судно завантажать зерном.

Про те, що здійснення водних перевезень власної продукції є одним із найнагальніших аспектів для херсонських сільгосптоваровиробників, ще минулого року зауважив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. За його словами, створена компанією «НІБУЛОН» логістична інфраструктура та можливість завдяки їй транспортувати херсонський баштан, фрукти та овочі на північ України, а навіть і до Білорусі, стане новим подихом для лівобережної Херсонщини.

Цю ідею підтримав генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. І вже в червні 2017 року на перевантажувальному терміналі компанії в м. Гола Пристань відбулося підписання угоди про співпрацю між 28 місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID у рамках пілотного проекту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції»

Херсонські фермери розраховують на те, що новий шлях доставки овочів і фруктів із півдня України на північ зможе значно зменшити їх втрати і допомогти в розширенні ринків збуту сезонних овочів і фруктів.

«Сьогодні ми стали свідками історичної події – відновлення водного шляху до Києва для транспортування нашої баштанної продукції. Це перша партія з наших полів, від наших фермерів. Як кажуть, «З лану – до Києва». Це дійсно була божевільна ідея – ще коли проектувався комплекс компанії «НІБУЛОН», ми вже тоді задумали впровадити цей досвід, відродити традиції і поставляти по воді якісну продукцію нашим громадянам у Києві, а потім і в Білорусь. Я вдячний генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському, який пообіцяв забезпечити логістику цього проекту і слово своє стримав. Я вдячний фермерам, які об’єдналися заради цього проекту. Ми здивуємо наших земляків, українців, киян. І це буде кроком, який потрібен усім нам: з одного боку, наші аграрії повинні бути впевнені в тому, що їх продукція буде мати ринок збуту, а з іншого боку, наші громадяни повинні бути забезпечені необхідною якісною продукцією», – наголосив Андрій Гордєєв.

На ділянці, де цього року звела свій новий перевантажувальний термінал компанія «НІБУЛОН», колись вже був причал, з якого вантажили на баржі кавуни. Але остання баржа з кавунами пішла по Дніпру в 2003 році. Тому місцеві фермери сприйняли відновлення транспортування баштанних культур по воді з великим натхненням – це на 40 % здешевлює доставку вирощеної ними продукції на північ країни.

«Мрії здійснюються. Але здійснюються вони у тих, хто багато працює і робить все для того, щоб вони збулися. Що стосується економічної вигоди, то порахуйте самі: якщо перевозити кавуни автотранспортом, то вартість такого перевезення – 1000 грн за кожну тонну доставки, а ми це робимо дешевше. Хоча зараз для нас – це соціальний проект, оскільки ще потрібно відшліфовувати багато моментів», – зазначив генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Через відсутність альтернативних видів транспортування, у «високий сезон» ціни на автомобільні перевезення виростають у два – два з половиною рази; складнощі із логістикою і збутом зумовлюють ситуацію, коли близько 30 % врожаю кавуна залишається на полі.

Наразі організатори перевіряють, як працюватиме механізм, адже до процесу залучено багато сторін, відпрацьовується застосування сучасних стандартів логістики і пакування, розраховуються показники вартості і часу перевезень. Якщо все піде, як задумано, за цим судном дуже швидко попливуть наступні. А після успішного завершення пілоту відпрацьований логістичний ланцюжок буде застосований до інших видів фруктів та овочів, що вирощуються на полях Херсонщини. Так само в спеціальній тарі. Але вже сьогодні попит на транспортування овочів і фруктів із півдня України на північ країни і далі – величезний.

За словами Олексія Вадатурського, компанія здатна здійснювати мінімум 50 рейсів по 1000 тонн – це 50 тис. тонн різноманітної сільгосппродукції за сезон, яку «НІБУЛОН» може зняти з доріг України та перевезти за допомогою річкового транспорту, більш економічного, вигідного й екологічного. А для баштанних – це ще і менше пошкоджень в дорозі, менше втрат. Річка краще асфальту – на ній ям немає.

Зазвичай, коли кавуни вантажаться насипом, 10-13 % продукції зазнає механічних пошкоджень, не витримуються стандарти пакування та транспортування. Але ланцюжок постачання, розпочатий у рамках цього проекту, допоможе вирішити більшість із цих проблем.

Перша партія – це близько 300 тонн кавунів, відправлених із Голої Пристані, які в Києві будуть вже через 5-6 днів. Кавуни прямо в полі завантажуються в спеціальні контейнери, які машини привозять на термінал. Тут їх акуратно розвантажують, потім поміщають в каркаси, які кран переносить і укладає в баржу.

Кожна партія проходитиме ретельну перевірку за допомогою лабораторного обладнання. Кавуни перевіряються на наявність нітратів, солей важких металів, радіонуклідів. Херсонські аграрії пропонують сьогодні покупцям як добре і давно відомі сорти баштанних культур, так і відносно нові – безкісточкові кавуни.

«Лабораторія нашого термінала здатна визначати ГМО, пестициди, нітрати в сільгосппродукції. У нашій лабораторії найсучасніше обладнання, ми можемо це зробити і надати всю інформацію. Тому купуйте херсонські кавуни без нітратів, без пестицидів і без ГМО!» – закликає Олексій Вадатурський. 

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН