«НІБУЛОН» – у гармонії з природою: компанія провела зариблення Дніпра

27 листопада 2017
Джерело: Прес-центр
23 листопада «НІБУЛОН» провів черговий етап зариблення річки Дніпро в районі будівництва перевантажувального термінала компанії філії «Голопристанська», що на Херсонщині.
Черговий етап зариблення Дніпра у м. Гола Пристань
Черговий етап зариблення Дніпра у м. Гола Пристань
Черговий етап зариблення Дніпра у м. Гола Пристань
Черговий етап зариблення Дніпра у м. Гола Пристань
Черговий етап зариблення Дніпра у м. Гола Пристань

Компанія велику увагу приділяє екологічній складовій інвестиційного проекту з відновлення судноплавства річками Дніпро та Південний Буг. Будучи соціально відповідальним підприємством, «НІБУЛОН» реалізовує власний високий стандарт екологічного добробуту, у рамках якого регулярно здійснює заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів. Одним із таких заходів є зариблення.  За час реалізації інвестиційного проекту  підприємство впровадило компенсаційних заходів на загальну суму понад 2 млн грн. У результаті впродовж 2009-2017 рр. місця будівництва елеваторів компанії (річки Дніпро та Південний Буг, Каховське, Канівське та Кременчуцьке водосховище) були зариблені  майже 50 тоннами  рибопосадкового матеріалу товстолоба та коропа.

Як розповіла інженер із охорони навколишнього природного середовища компанії Ірина Плошник, на річці Дніпро  «НІБУЛОН» сумлінно проводить компенсаційні заходи, починаючи з 2009 року. За цей час було здійснено 13 зариблень.

Черговий етап зариблення Дніпра відбувся у м. Гола Пристань, де в липні цього року було урочисто відкрито новий перевантажувальний термінал компанії.  Завантаження, якість і кількість мальків, а також сам процес зариблення контролювали представники Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області, представники громади м. Гола Пристань. Екологічно відповідальну політику компанії «НІБУЛОН» підтримав і присутній на заході Голопристанський міський голова Олександр Бабич. 

 «Тут, у Херсонській області, ми виконуємо зариблення шестимісячним мальком товстолоба, білого амура та коропа. Мальок у кількості 545,91 кг середньої наважки 30 грамів на договірних засадах придбано зі ставків сільськогосподарського риболовецького виробничого кооперативу «ГОЛУБА НИВА»  (Миколаївська обл., Новоодеський район, село Троїцьке)», – зазначив головний інженер філії «Голопристанська» Іван Шутак.

Проведені заходи матимуть позитивний ефект для збереження екосистеми річки Дніпро. Свідоме ставлення до природи є стандартом роботи компанії «НІБУЛОН».

Нагадаємо, що «НІБУЛОН» системно виділяє значні фінансові ресурси на захист довкілля. Так, протягом 2009-2016 років на охорону довкілля та сплату екологічних платежів до бюджетів різних рівнів компанією витрачено більше 183 млн грн, у тому числі тільки за 2016 рік – 44 млн грн.

Пропонуємо вашій увазі відео, що демонструє процес зариблення Дніпра у м. Гола Пристань.

Прочитали: [1656]
Останні новини
23 серпня 2019
На будівельному майданчику у м. Хмільник вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Вінницькій області.
Вгору