«НІБУЛОН» отримав нагороду від ЄБРР за екологічні та соціальні інновації

17 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Європейський банк реконструкції та розвитку визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.

Номінантів премії обирали серед усіх клієнтів банку з усіх країн, де представлена фінансова установа.

Так, протягом останніх 10 років ЄБРР нагороджує своїх кращих клієнтів за видатні досягнення в галузі управління зміною клімату та сталої енергетики, а також сприяння підвищенню екологічної і соціальної  ефективності. Цього року золоті, срібні та бронзові нагороди були представлені в чотирьох категоріях: «Стала енергетика», «Стійкість до  змін клімату», «Кращі екологічні і соціальні практики» та «Екологічні і соціальні інновації». Варто зазначити, що кількість заявок цьогоріч була рекордною – 55, які розглядало та оцінювало компетентне незалежне журі.

У рамках інвестиційного проекту компанії  з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України «НІБУЛОН» створює власну логістичну систему з метою зменшення залежності від зовнішніх факторів, зниження рівня ризиків у господарській діяльності. Розширення власної логістичної системи забезпечило компанії «НІБУЛОН» такі конкурентні переваги: зручність, легкість і гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу. Уже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2,3 млн тонн зерна на рік річками України, а в найближчі роки об’єм водних перевезень збільшиться до 4 млн тонн.

Найближчими роками логістику компанії практично повністю буде переорієнтовано на водний транспорт. З цією метою «НІБУЛОН» масштабно реконструює власний суднобудівно-судноремонтний завод, після завершення чого він буде найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі, а також збільшує флот компанії, будуючи все нові і більш складні проекти.

Зазначимо, що престижну нагороду від Європейського банку реконструкції та розвитку ТОВ СП «НІБУЛОН» отримує вже не вперше. Так, у 2011 році ЄБРР визнав компанію переможцем Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP). Загалом же успішна співпраця з одним із провідних фінансових інститутів світу триває з 2010 року.

Прочитали: [634]
Останні новини
20 вересня 2018
15 вересня компанія «НІБУЛОН» оголосила про завершення сезону пасажирських перевезень 2018, за який було перевезено близько 24 тис. людей, із них 13 390 за маршрутом Миколаїв - Кінбурнська коса – Очаків.
18 вересня 2018
Фахівці компанії «НІБУЛОН», яка сьогодні відома у всьому світі не тільки як виробник та експортер високоякісної сільгосппродукції, а й будівник повнокомплектних сучасних суден, вчергове відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM, присвячену новинкам суднобудування, машинного обладнання і морських технологій, що проходила 3-7 вересня в місті Гамбург (Німеччина).
Вгору