«НІБУЛОН» – КОМПАНІЯ МАЙБУТНЬОГО: ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВА КОМПАНІЇ

9 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
5 лютого суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти.
Освітяни Миколаївщини відвідали підприємства компанії
Освітяни Миколаївщини відвідали підприємства компанії
Освітяни Миколаївщини відвідали підприємства компанії
Освітяни Миколаївщини відвідали підприємства компанії

Більшість гостей вперше відвідали «НІБУЛОН». Після екскурсії ніхто не лишився байдужим: освітян надзвичайно вразили масштаби підприємства, його модернізація, а  особливо потужність сучасного імпортного обладнання, яким послуговується лабораторія та першокласного устаткування, що забезпечує якісну роботу виробничих цехів. «Це компанія майбутнього» – зазначила Олена Кузьменко, учитель економіки  Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг.

Окремо працівниками освіти було відмічено зразкову чистоту й порядок на території суднобудівно-судноремонтного заводу та перевантажувального термінала. Вражені вчителі й завантаженістю підприємства, на якому активно йдуть реконструктивні та будівничі роботи.

Приємністю для екскурсантів стало й те, що серед працівників «НІБУЛОНу» значна кількість – молодь. Так, після побаченого вчитель географії та економіки Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №20 Євгенія Вольтман зауважила: «Тут вражає усе. Подобається, що все відроджується. Добре, що є робочі місця, і наша молодь має змогу бачити і розуміти, що вона буде працевлаштована, що є майбутнє в Україні».

Наприкінці зустрічі вчителі подякували керівництву за  гостинність і смачний обід, а також побажали розвитку та процвітання «НІБУЛОНу» та усій Україні. А Віталій Остроух, кандидат географічних наук, завідувач редакції атласів та карт світу, підсумовуючи, зазначив:

–  Сьогоднішня екскурсія показала, що слова про те, що в країні нічого немає, все розвалюється, пропадає, – неправда. У вас потужна техніка, сучасні технології, ви зібрали навколо розумну молодь – за вами сучасність. Я буду розповідати усім колегам в Києві про те, що я сьогодні побачив. Бажаю, щоб ви розвивались і надалі, щоб нічого не заважало працювати. Заради майбутнього України.

Прочитали: [586]
Останні новини
18 січня 2019
У результаті, за підсумками минулого року, 2018 рік став найуспішнішим в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН».
17 січня 2019
Ми продовжуємо огляд рекордних показників, досягнутих компанією у 2018 році.
Вгору