«НІБУЛОН» довів обсяги річкових перевезень вантажів до 2,5 млн тонн на рік

6 липня 2018
У 2017/18 маркетинговому році судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами країни 2,5 млн тонн вантажів, розвантаживши таким чином дороги на понад 108 тис. вантажівок.

Вивчивши та врахувавши кращий досвід провідних країн світу щодо використання внутрішнього водного транспорту, лідер  українського аграрного ринку власними зусиллями відроджує судноплавство на річках Дніпро і Південний Буг та активно переорієнтовує свої вантажні потоки на річковий транспорт, довівши обсяги річкових перевезень сільгосппродукції до 2,5 млн тонн на рік.

У 2017/18 маркетинговому році судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами країни 2,5 млн тонн вантажів, розвантаживши таким чином дороги на понад 108 тис. вантажівок. 

Таких рекордних показників компанії вдалося досягти завдяки ефективній та злагодженій роботі фахівців компанії, а також успішній інвестиційній програмі з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України, яку «НІБУЛОН» реалізує спільно з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та іншими міжнародними фінансовими установами світу. Зокрема після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство на 134-кілометровій ділянці водної артерії й транспортувати цією річкою вже понад 1 млн тонн зерна.

 У рамках зазначеної програми компанія також зводить перевантажувальні термінали вздовж Дніпра та будує повнокомплектні унікальні судна на власному модернізованому заводі. Так, у планах «НІБУОНа» на найближчі роки – збудувати флот, який буде складатися зі 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна річками на рік, зокрема у 2018/19 МР поставлена ціль досягти показника – 3 млн тонн, а вже 2019/20 МР – 4 млн тонн. Керівництво компанії переконане, що Україна має великий потенціал для переорієнтації власної логістичної інфраструктури на водний транспорт, якщо у державі будуть створені належні умови для повноцінного розвитку українського судноплавства та суднобудування.

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН», окрім зерна, займається перевезенням інших вантажів. Так, у 2017 р. нібулонівський флот доставив херсонські кавуни до Києва, а у  квітні цього року річкою було транспортовано першу партію українського металу, а також будівельні матеріали (палі) на філію «Кременчуцька» (Полтавська область).

Отже, щорічне збільшення виробничих показників, зокрема об’ємів перевезень внутрішніми водними шляхами доводить не лише значні успіхи у реалізації інвестиційного проекту, але й ефективність інвестицій компанії.

Прочитали: [835]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору