«НІБУЛОН» дбає про збереження навколишнього середовища

7 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Однією з форм реалізації екологічного стандарту компанії є компенсаційні заходи, зокрема, насадження дерев і зариблення річок у місцях будівництва перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур.

У своїй багатоплановій діяльності «НІБУЛОН» неухильно дотримується одного з ключових принципів успішного бізнесу – збереження навколишнього середовища, небайдужого ставлення до проблем захисту довкілля. Компанія втілює власний екологічний стандарт, ціллю якого є популяризація на власному прикладі екологічно безпечного та відповідального бізнесу.

Однією з форм реалізації екологічного стандарту компанії є компенсаційні заходи, зокрема, насадження дерев і зариблення річок у місцях будівництва перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. Так, у квітні цього року компанія «НІБУЛОН» у якості компенсаційного заходу висадила вздовж залізничної колії на вул. Індустріальній 11 саджанців бігнонієвидної катальпи та, до того ж, зобов’язалася доглядати за ними протягом трьох років. Сподіваємося, що нововисаджені дерева будуть не лише прикрасою району нашого міста, а й природними фільтрами для очистки повітря від загазованості і пилу.

Окрім того, компенсаційна висадка торкнулась і подвір’я житлового будинку за адресою вул. Велика Морська, 65 (поблизу центрального офісу компанії), де в серпні минулого року за допомогою ТОВ «Миколаївзеленгосп» було знесено дерево, що становило загрозу аварії на електромережах. На його місці фахівцями компанії висаджено нове молоде дерево.  Цю подію не оминули увагою і жителів будинку, які виявили бажання долучитися до процесу озеленення та пообіцяли разом із нібулонівцями доглядати за деревом.

ТОВ СП «НІБУЛОН» дуже відповідально ставиться до збереження навколишнього середовища.  Загалом у період 2009-2017 рр. компанія ініціювала висадку понад 26 тис. одиниць зелених насаджень на загальну суму майже 968 тис. грн.

Наприклад, при будівництві перевантажувального термінала у смт Козацьке (Херсонська область) висаджено компенсаційних насаджень на суму понад 16 тис. грн. Це 840 молодих саджанців акації, дуба, берези, черемшини, катальпи, ялівця, туї, сосни, шовковиці, каштана та ін. До сьогодні ці дерева, висаджені у меморіальному парку, на території дитячого садка та школи, а також парку відпочинку, слугують зеленими легенями селища.  У квітні 2012 року компанія провела компенсаційний захід із висадки 12 188 одиниць посадкового матеріалу на суму 100 тис. грн у селі Шостакове (Миколаївська обл.) та в подальшому впродовж трьох років доглядала за молодим парком. Окрім того, протягом 2012-2014 років компанією сплачено ДП «Миколаївське лісове господарство» майже 551 тис. грн за догляд за саджанцями.

Лише цієї весни  «НІБУЛОН» закупив насіння газонних трав, саджанців троянд, плодових і хвойних дерев на понад 180 тис. грн для філій компанії, розташованих у Полтавській, Черкаській, Київській та Херсонській областях.

Компенсаційні висадження – це лише частина комплексних заходів «НІБУЛОНа» з попередження вичерпання природних ресурсів. Так, упродовж 2009-2017 рр. місця будівництва терміналів компанії (річки Дніпро і Південний Буг, Каховське, Канівське і Кременчуцьке водосховище) були зариблені  майже 50 тоннами  рибопосадкового матеріалу товстолоба та коропа. А незабаром у рамках будівництва перевантажувальних терміналів у с. Тернівка (Запорізька обл.) та с. Мар’янське (Дніпропетровська обл.)  ТОВ СП «НІБУЛОН» проведе заходи з відтворення рибних запасів у Каховському водосховищі. Загальна сума запланованих компенсаційних робіт за проектом складає  близько 1,034 млн грн.

Прочитали: [802]
Останні новини
11 грудня 2018
На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» добігає кінця перебудова заводського сліпу, яка передбачає, окрім будівництва додаткових підйомно-спускових і стапельних колій, подовження на 12 метрів передаточної гребінки, що дає можливість спускати судна майже вдвічі більшою шириною – 30 м та довжиною 140 м.
7 грудня 2018
Компанія, яка підтверджує статус незалежної України як світового експортера зерна, відроджує судноплавство на водних шляхах України та здійснює масштабне будівництво надсучасних суден у Миколаєві. Про компанію НІБУЛОН дивіться у проекті «ПроУкраїнське».
Вгору