«НІБУЛОН» будує паливозаправний пункт у Кременчуці

4 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Як раніше зазначалося, у зв’язку з постійно зростаючими потребами компанії в забезпеченні нафтопродуктами керівництвом «НІБУЛОНа» було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 р. трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії.
Насос для перекачування/викачування нафтопродуктів
Бункерувальний барабан
Монтаж резервуарів
Монтаж резервуарів
Стояк наливу
Будівельний майданчик
Будівельний майданчик

Таке розташування є не випадковим, а зумовлене логістикою перевезень та  специфікою діяльності підприємства, адже якнайкраще забезпечить потребу регіонів у нафтопродуктах та скоротить логістичні витрати. Окрім того, за рахунок скорочення плеча  доставки пального вивільниться автотранспорт, який може бути залучений для надання інших послуг.

На сьогодні будівельні роботи паливозаправного пункту, дозвіл на які надано  наприкінці березня Державною архітектурно-будівельною інспекцією, активно ведуться у філії «Кременчуцька». Об’єкт буде оснащено трьома ємностями по 75 м3, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання – 225 м3; місцем зливу залізничних цистерн  (можливість зливати дві залізничні цистерни одразу); паливозаправною колонкою для заправки автотранспорту та пунктом заправки буксирів; острівцем наливу в автоцистерни.

Генеральним підрядником, що виконує всі роботи на об’єкті, є ТОВ «Спецмонтаж Інжинірінг» (м. Кременчук), яке вже давно співпрацює з компанією. Наразі будівельники закінчили улаштування фундаментів, монтаж  металоконструкцій зливної залізничної естакади, острівця наливу дизельного палива в автоцистерни, а також монтажу резервуарів, операторної та технологічного трубопроводу. Добігають кінця і роботи з монтажу обладнання резервуарного парку, паливозаправної колонки, зливної каналізації, а також прокладання колій. З 21 травня планується вже приступити до пусконалагоджувальних робіт.

Варто зазначити, що для паливозаправного пункту на території філії «Кременчуцька» закуплено та вже поставлено  сучасне вітчизняне обладнання та виробництва провідних фірм  США, Швеції, Польщі  тощо.

Скорочення витрат на транспортування палива надасть змогу підвищити конкурентні переваги ТОВ СП «НІБУЛОН» у регіоні і зменшить собівартість доставки та вирощування продукції.

Прочитали: [567]
Останні новини
18 травня 2018
17 травня 2018 року підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідала спеціаліст Міністерства сільського господарства США Шелбі Кінслі. Візит організовано закордонною сільськогосподарською службою Посольства США в Україні.
17 травня 2018
Європейський банк реконструкції та розвитку визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.
Вгору