«НІБУЛОН» будує паливозаправний пункт у Кременчуці

4 травня 2018
Джерело: Прес-центр
Як раніше зазначалося, у зв’язку з постійно зростаючими потребами компанії в забезпеченні нафтопродуктами керівництвом «НІБУЛОНа» було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 р. трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії.
Насос для перекачування/викачування нафтопродуктів
Бункерувальний барабан
Монтаж резервуарів
Монтаж резервуарів
Стояк наливу
Будівельний майданчик
Будівельний майданчик

Таке розташування є не випадковим, а зумовлене логістикою перевезень та  специфікою діяльності підприємства, адже якнайкраще забезпечить потребу регіонів у нафтопродуктах та скоротить логістичні витрати. Окрім того, за рахунок скорочення плеча  доставки пального вивільниться автотранспорт, який може бути залучений для надання інших послуг.

На сьогодні будівельні роботи паливозаправного пункту, дозвіл на які надано  наприкінці березня Державною архітектурно-будівельною інспекцією, активно ведуться у філії «Кременчуцька». Об’єкт буде оснащено трьома ємностями по 75 м3, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання – 225 м3; місцем зливу залізничних цистерн  (можливість зливати дві залізничні цистерни одразу); паливозаправною колонкою для заправки автотранспорту та пунктом заправки буксирів; острівцем наливу в автоцистерни.

Генеральним підрядником, що виконує всі роботи на об’єкті, є ТОВ «Спецмонтаж Інжинірінг» (м. Кременчук), яке вже давно співпрацює з компанією. Наразі будівельники закінчили улаштування фундаментів, монтаж  металоконструкцій зливної залізничної естакади, острівця наливу дизельного палива в автоцистерни, а також монтажу резервуарів, операторної та технологічного трубопроводу. Добігають кінця і роботи з монтажу обладнання резервуарного парку, паливозаправної колонки, зливної каналізації, а також прокладання колій. З 21 травня планується вже приступити до пусконалагоджувальних робіт.

Варто зазначити, що для паливозаправного пункту на території філії «Кременчуцька» закуплено та вже поставлено  сучасне вітчизняне обладнання та виробництва провідних фірм  США, Швеції, Польщі  тощо.

Скорочення витрат на транспортування палива надасть змогу підвищити конкурентні переваги ТОВ СП «НІБУЛОН» у регіоні і зменшить собівартість доставки та вирощування продукції.

Прочитали: [930]
Останні новини
18 березня 2019
Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.
14 березня 2019
На стапельному майданчику продовжується складання і зварювання днищевої частини корпусу судна, а також розпочато установку секцій уже другого ярусу.
Вгору