На будівельному майданчику в Тернівці стає все тісніше

3 квітня 2019
Джерело: Прес-центр
«Кількість підрядних організацій на будівельному майданчику продовжує зростати», – про це під час останньої оперативної наради з питань будівництва перевантажувального термінала в с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області повідомив заступник генерального директора з будівництва Сергій Беседін.
Адміністративно-лабораторний корпус
Їдальня
Трансформаторна підстанція
Вагова
Робоча вежа
Автомобілерозвантажувач
Автомобілерозвантажувач
Підземні галереї
Підземні галереї
Будівельний майданчик
Будівельний майданчик

Так, уже з цього тижня до роботи на майданчику приступають підрядні організації, відповідальні за  насиченість готових будівель, а саме адміністративно-лабораторного корпусу, їдальні та частково механічних майстерень інженерним обладнанням (систем опалення, вентиляції, каналізації, електрозабезпечення тощо). Окрім того, визначено підрядника з влаштування водопроводів та свердловин: ці роботи виконуватиме миколаївська компанія «Бурвод».

Підготовку до монтажу платформ автомобільних ваг розпочала і відома в Україні Виробничо-комерційна фірма «Булат», що давно співпрацює з «НІБУЛОНом» та якісно  встановила ваги на багатьох підприємствах компанії. Виробником сучасного обладнання для вагового комплексу, що до кінця цього місяця має надійти на будівельний майданчик, являється французька компанія PRECIA S.A. Серед інших постачальників сучасного технологічного обладнання для перевантажувального термінала, з якими вже укладено контракти на поставку, такі компанії, як AGI (Канада, металеві силосні ємності для зберігання зерна), Cimbria Unigrain A/S  (Данія, транспортне обладнання), BUHLER GmBh (Швейцарія, зерноочисне обладнання), Mathews Company (США, сушарки), Morillon (Франція, зачисні шнеки), UAB Liucija (Литва, фільтра циклонного типу та вентилятори), ПАТ «Калинівський машинобудівний завод» (Україна, автомобілерозвантажувачі) та ін.

Тим часом спеціалісти ТОВ «Будівельна компанія» (м. Дніпро) вже завершують монтаж металоконструкцій робочої вежі, тож невдовзі розпочнуться роботи з обшивки об’єкта металом. До монтажу металоконструкцій автомобілерозвантажувача днями береться ТОВ «ЦКС».

Паралельно з цим на причалі триває бетонування та засипка причалу до трьох метрів по всій площі, що виконується спеціалістами київської компанії «Укрдобробуд».

Усього в будівництві перевантажувального термінала у с. Тернівка буде задіяно близько 1,5 тис. чоловік із 70 підрядних організацій практично зі всієї України. Введення об’єкта в експлуатацію не тільки дозволить створити близько 120 робочих місць, у т. ч. і для місцевих мешканців, а  й забезпечить щорічне поповнення бюджету більше ніж 5 млн грн за рахунок сплачених компанією «НІБУЛОН» податків.

 

Прочитали: [1228]
Останні новини
19 липня 2019
Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
Вгору