На будівельному майданчику в Тернівці розпочато монтаж металоконструкцій

18 березня 2019
Джерело: Прес-центр
Наприкінці минулого тижня на будівельному майданчику в Тернівці Запорізької області під керівництвом заступника гендиректора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. Беседіна відбулася чергова виробнича нарада з питань будівництва перевантажувального термінала.
Формування пальних полів під ємності
Будівництво адміністративно-лабораторного корпусу
Будівництво їдальні
Будівництво вагової
Будівництво механічних майстерень
Будівництво причалу
Будівництво причалу
Монтаж металоконструкцій
Загальний вигляд будівельного майданчику

Такі виробничі наради на будівельному майданчику  проводяться щотижня з метою оперативного вирішення нагальних питань, контролю за виконанням робіт підрядними організаціями та термінами їх виконання. Завдяки цьому всі перевантажувальні термінали компанії будуються якісно та в рекордно короткі строки – усього за 100 днів. Як завжди на початку наради С. Беседін наголосив на необхідності суворого дотримання всіма правил технічної та пожежної безпеки, правил охорони праці, адже безпека людини на будівництві понад усе.

Серед основних будівельних здобутків, яких було досягнуто за останній тиждень, варто відмітити завершення бетонування фундаментів під робочу вежу. Тож тепер об’єкт передано до роботи дніпровській організації ТОВ «Будівельна компанія», що займатиметься монтажем металоконструкцій. Окрім того, спеціалісти ТОВ ПБК «Укрдобробуд» завершили забиття шпунтів причалу та взялися за його підготовку до бетонування.

Досить швидкими темпами кладуться і стіни другого поверху адміністративно-лабораторного корпусу та їдальні майбутнього термінала. Приступили підрядники і до зведення будівель механічних майстерень та вагової. Тим часом у трансформаторній підстанції вже тривають оздоблювальні роботи.

З кожним тижнем фронт робіт на майданчику збільшується, а разом із тим збільшується і кількість підрядних організацій та будівельників. Так, загалом у будівництві об’єкта братимуть участь близько 1,5 тис. чоловік із 70 підрядних організацій практично зі всієї України. До того ж, у зведенні високотехнологічного термінала компанії станом на сьогодні задіяно вже близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскиди тощо.

Уже з початку наступного тижня на будівельний майданчик почнуть надходити перші партії необхідного обладнання, зокрема першою має надійти платформа бічного перекидання. Новозведений комплекс матиме такі технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 76 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 3,6 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Будівництво перевантажувального термінала, що  забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік місцевого населення, скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків більше ніж 5 млн грн, здійснюється за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Прочитали: [817]
Останні новини
19 липня 2019
Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
Вгору