На будівельному майданчику в Голій Пристані у розпалі монтаж металоконструкцій

13 квітня 2017
Джерело: Прес-центр
Минулий тиждень був плідним для лідера українського зернового ринку сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН».
Виробнича нарада
Виробнича нарада
Виробнича нарада
Адміністративно-лабораторний корпус
Адміністративно-лабораторний корпус
Адміністративно-лабораторний корпус
Ваговий комплекс
Ваговий комплекс
Ваговий комплекс
Їдальня
Їдальня
Трансформаторна підстанція
Будинок для відряджених
Майстерня
Фундаменти зерносховищ
Фундаменти зерносховищ
Фундаменти зерносховищ
Фундаменти зерносховищ
Центральна перехідна галерея
Центральна перехідна галерея
Монтаж металоконструкцій робочої вежі
Монтаж металоконструкцій робочої вежі
Монтаж металоконструкцій робочої вежі
Металоконструкції верхніх завантажувальних галерей
Металоконструкції верхніх завантажувальних галерей
Будівництво причалу
Перше елеваторне обладнання прибуло на майданчик
Перші бетонні дороги на майданчику
Загальний вигляд будівництва

Так, 6 квітня  суднобудівно-судноремонтний завод  компанії урочисто спустив на воду новий модернізований буксир, названий на честь  відомого миколаївського суднобудівника Юрія Макарова, а вже наступного дня відбулися урочистості з нагоди відкриття збудованого і реконструйованого комплексу очисних споруд у с.Біленьке Запорізької області.

Однак паралельно із будівництвом перевантажувального термінала в Запорізькій області «НІБУЛОН» будує такий же потужний об’єкт у Голій Пристані Херсонської області, де  8 квітня традиційно відбулася виробнича нарада під керівництвом генерального директора компанії О. Вадатурського.

Як завжди спершу учасники наради  у складі фахівців компанії та представників підрядних організацій ретельно оглянули весь будівельний майданчик, на якому, дійсно, як гриби після дощу, виросли будівлі основних об’єктів високотехнологічного підприємства.

«За останній тиждень зроблено дуже багато. Кожного тижня  прогрес  очевидний.  На сьогодні вже завершено будівництво  вагової, добігають кінця  оздоблювальні роботи, отож  до кінця тижня цей об’єкт буде здано в експлуатацію, а підрядна організація приступить до інших робіт. Також  практично закінчено зведення трансформаторної підстанції та другого поверху адміністративно-лабораторного корпусу. Вигнані стіни сучасної їдальні, установлені необхідні металоконструкції, вставляються  вікна і двері та розпочинаються вже внутрішні оздоблювальні роботи», - підсумував після огляду будівельного майданчика генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О. Вадатурський.

Зараз на будівництві всі підрядники підштовхують один одного: будівельників підштовхують уже металісти, яким  необхідне місце для складання металоконструкцій, а останніх, у свою чергу, – постачальники обладнання. Перші партії  обладнання від швейцарської фірми BUHLER GmBh та датської  Cimbria Unigrain A/S вже отримані. До 1 травня буде отримано 100 % технологічного устаткування.

Закінчуються роботи зі зведення фундаментів для ємностей. На сьогодні приїхали вже металісти для монтажу ємностей, 18 квітня прибудуть металоконструкції для автомобілерозвантажувача. Повним ходом йде монтаж металоконструкцій робочої вежі, що буде найвищою точкою в цій окрузі.  Для зведення цього об’єкта потрібно було збудувати фундамент, який нижче рівня річки Конки на 3 м.

«Це були надскладні роботи, які зробила херсонська компанія «Олеся», яка, до речі, є однією з найкращих компаній на будівництві. На її плечі тут лягли найскладніші роботи, і вона з ними успішно справляється», - відмітив Олексій Опанасович.

Отож будівельний майданчик все зменшується, а кількість підрядних організацій і робітників збільшується. Майданчик перетворюється на справжній мурашник.

Підсумовуючи сказане на нараді, О. Вадатурський зауважив, що він задоволений темпами та якістю виконання робіт, отож не сумнівається, що об’єкт буде введено в експлуатацію вчасно і урочисто, в присутності поважних гостей, у тому числі, послів різних країн, які при особистій розмові з генеральним директором компанії виявили бажання відвідати новозбудований термінал у Голій Пристані.

Прочитали: [1322]
Останні новини
22 травня 2018
«НІБУЛОН» активно переорієнтовує транспортування вантажів на водний транспорт і розширює номенклатуру вантажів.
21 травня 2018
17 травня генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський провів ділову зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу, який завітав до компанії з метою обговорення найперспективніших напрямів можливої подальшої співпраці між Кореєю та Україною.
Вгору