Краще один раз побачити, ніж сім разів почути

13 листопада 2008
Джерело: Прес-центр
Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали вчителі економіки Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" відвідали вчителі економіки Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Деякі з гостей вже вдруге завітали в "НІБУЛОН", і як самі стверджують, дуже хотіли ще раз побачити підприємство. Світлана Сокіна із Калинівської середньої школи, що в  Жовтневому районі, розказала, що вперше побувала на терміналі в 2006 році.

-  Я з задоволенням розповідала своїм учням про те, що в Україні є сучасні підприємства, такі як ТОВ СП "НІБУЛОН",  які успішно працюють, розвиваються. Розказувала про це сучасне високоавтоматизоване виробництво, про умови роботи для працівників, про високу організацію праці. Найбільше мені подобається, як гарно тут все облаштовано на території, скільки гарних квітів, сотні різноманітних рослин. І ось мені поталанило,  я вдруге побувала на терміналі. Тут стало ще краще. Тепер у мене є мрія: привезти сюди на екскурсію учнів нашої школи, адже не дарма говорять: «Краще один раз побачити, ніж сім разів почути».

А Антоніна Калініченко із м. Первомайська, відвідувала термінал у минулому році. Антоніну Іванівну на підприємстві вражає все: висока технологічність процесів, простора їдальня для працівників, чудова оранжерея. На її думку, це зразок сучасного високорозвиненого виробництва.

- Я постійно розповідаю дітям, що є в нашій державі такі сучасні підприємства, і вони вдало працюють. А головне, я знаю, що завдяки "НІБУЛОНу" у наших дітей є перспектива працювати на сучасному виробництві.

До розмови долучилась Лариса Нєнашкіна, вчитель економіки та географії Кіровської школи, що в Миколаївському районі:

- На уроках економіки вивчається тема «Сучасне виробництво». Перевантажувальний термінал гарний зразок високоорганізованого підприємства, яке, є одним із небагатьох у нашій країні. Мені дуже сподобалась культура виробництва, я б навіть сказала, естетика. Ми бачимо, що тут людям комфортно працюється, і відчувається, що зроблено все для людей і заради людей. Успіхів всьому колективу і подальшого процвітання.     

Прочитали: [3581]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору