IFC прийняла рішення про виділення кредиту компанії НІБУЛОН

1 травня 2017
Джерело: Міжнародна фінансова корпорація
Реалізація програми з розширення компанії збільшить обсяг торгівлі приблизно на 40 % за 5 років.

Опис проекту (резюме інвестицій):

Метою запропонованого фінансування  є підтримка ТОВ СП «НІБУЛОН» (компанія), одного з найбільших виробників і експортерів зернових та олійних культур, шляхом зміцнення капіталу компанії та фінансування її розвитку. Реалізація програми з розширення компанії збільшить обсяг торгівлі приблизно на 40 % за 5 років. 

Спонсор проекту та власники компанії:

Олексій Вадатурський, засновник та генеральний директор компанії, володіє 80 % часток. Решта 20 % належать його сину Андрію Вадатурському, який наразі не бере участі в діяльності компанії та передав право управління  Олексію Вадатурському.

Загальна вартість проекту, розмір та характер інвестицій МФК:

Пропонується фінансування від Міжнародної фінансової корпорації (МФК) у розмірі до 90 млн доларів США, включаючи кредити А та Б.

Розміщення проекту:

Основні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 000 га землі, володіє та управляє другою за розміром мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів  та сучасним морським терміналом, розташованим у м. Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю та ячмінь у більш ніш 20 країн світу. Щорічний обсяг експорту «НІБУЛОНу» сягає 4,5 мільйонів тонн.   

Очікуваний результат розробки проекту:

Очікується, що проект:

Підвищить харчову безпеку: фінансування МФК сприятиме зміцненню харчової безпеки шляхом збільшення обсягів експорту компанії (зернових та олійних культур) з 4,5 млн тонн у 2016 р до 7 млн тонн до 2021 року  і підвищення доступності продукції на 40 %.

Зміцнить інфраструктуру України: «НІБУЛОН» продовжить підтримувати розвиток  сектору зернових і олійних культур України шляхом створення доступу до зберігання та зменшення втрат врожаю. Постійні інвестиції компанії в річковий транспорт України сприяють відновленню торговельного судноплавства країни і забезпечують економічно ефективні та екологічно безпечні альтернативи залізничному та автомобільному транспорту.

Спростить доступ до ринку: завдяки своїй мережі терміналів «НІБУЛОН» щорічно купує зерно у понад 4700 фермерів. У результаті ці фермери отримують вигоду від надійного каналу збуту і доступу до потужностей компанії зі зберігання, обробки та транспортування зернових і олійних культур.

Очікувана роль МФК та додаткові фактори:

Очікуване доповнення МФК включає в себе: (і) антициклічне довгострокове фінансування; (іі) поради корпоративного управління; (ііі) ефект демонстрації.

Опис основних екологічних і соціальних ризиків та впливів проекту:

Перегляньте, будь ласка, резюме екологічної та соціальної оцінки, пов’язане з цим проектом SII, на сайті МФК, де розміщується інформація щодо проектів.

Щодо запитів та коментарів про проект:

Компанія                               «НІБУЛОН»

Контактна особа                   Ольга Бабаніна

Посада                                   начальник фінансового відділу

Тел.                                         +38 (0512)76-62-52

E-mail                                     OBabanina@nibulon.com.ua

Поштова адреса                    вул. Фалєєвська, 9-Б, 54030, м. Миколаїв, Україна

Веб-сайт                                http://www.nibulon.com/

 

Локальний доступ до документації проекту:

«НІБУЛОН» використає свій сайт для розміщення цього резюме з інформацією про інвестицію.

Щодо запитів і коментарів до МФК:

КонтактиМФК: Пенсильванія-авеню, 21221, Вашингтон, 20433

Тел.: 202-473-3800   Факс: 202-974-4384

 

«НІБУЛОН», проект соціальної та екологічної оцінки, 20170208

Прочитали: [1383]
Останні новини
25 травня 2018
Від самого ранку завод «НІБУЛОН» переповнений активною та зацікавленою суднобудівним майбутнім держави молоддю.
25 травня 2018
Ось і пролунав останній дзвоник у багатьох школах України, що сповіщає випускникам про початок нового, дорослого та самостійного життя, нові вершини і досягнення, а школярам – про початок чудового відпочиноку на літніх канікулах, сповненого яскравих вражень.
Вгору