Герой України О.І.Момотенко:„У нашому місті уже існує підприємство із омріяного майбутнього”.

5 червня 2008
Джерело: Прес-центр,фото Гузенко О.О.
Перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали члени президії обласної ради ветеранів.

Перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали члени президії обласної ради ветеранів.

Гостей познайомили з виробничим циклом, після чого відбулася зустріч з генеральним директором Олексієм Вадатурським. Олексій Опанасович з особливою повагою ставиться до сивочолих воїнів, тому обов’язково спілкується із ветеранами:

- Шановні гості. Я радий вітати Вас на нашому підприємстві. Хочу побажати Вам міцного здоров’я. Щоб Ви якомога довше радували своїх рідних, друзів, нас всіх своєю присутністю, і, головне, щоб Ви відчували турботу і увагу, тому що заслуговуєте на це. Всім Вам довелося зазнати багато труднощів та випробувань в житті. Ви захищали свою Батьківщину, потім відбудовувати її з руїн, відновлювати народне господарство. На даний час, відбувається становлення нашої держави – України, а це теж випробування не з легких. Я запевняю Вас, що з часом наша країна стане заможною. Ми зробимо для цього все можливе. А відвідавши наше підприємство, Ви впевнилися, що і в Україні можливо вирощувати багаті врожаї, створювати нові підприємства із застосуванням найсучасніших технологій та обладнання.

Ветерани були щиро вражені побаченим на терміналі і з задоволенням ділилися враженнями.

Голова асоціації ветеранських організацій УМВД України в Миколаївській області В.В.Першин:

- Все про що ми довідались – це казка. Нічого подібного ніхто із нас не бачив. Ми пізнали, як можна господарювати в Україні. Як нашу дійсність можливо перетворювати в добро для всіх людей, а не для окремих кланів. Ми вдячні Олексію Опанасовичу за надану можливість познайомитися з підприємством і подаровану надію, що завдяки таким людям, як Вадатурський, у України є краще майбутнє.

Голова обласної організації інвалідів М.Г. Шарафанов:

- Я вперше побував на терміналі, коли тут було будівництво. Побаченим сьогодні я вражений. Навіть не уявляв, що у нас в країні можливо створити подібне підприємство.

Генерал-майор, Герой Радянського Союзу М.Ф Шишков:

- Нам показали виробничий процес, цікаво розповіли про успіхи підприємства. Термінал сподобався. Гарна ідея, чудове втілення, корисне для суспільства. Мені особливо сподобалось як душевно нас приймали. А що більше треба літнім людям? Увага та повага. Все це ми відчули і від Олексія Вадатурського, і від персоналу підприємства.

Голова обласної ради ветеранів, Герой України О.І.Момотенко:

- Всі ветерани глибоко вражені побаченим на терміналі. Ми навіть не уявляли, такого підприємства у нас в Миколаєві. На терміналі чисто, гарно, стільки квітів, що неможливо охопити оком. Трудовий колектив працює злагоджено. Нам приємно усвідомлювати, що у нашому місті уже існує підприємство із омріяного майбутнього.
 
 Візит на термінал:
Прочитали: [4032]
Останні новини
20 вересня 2019
Найочікуваніша подія у галузі українського суднобудування та водного транспорту.
19 вересня 2019
20-21 вересня 2019 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (м. Миколаїв, Каботажний спуск, 2/1) відбудеться масштабний та насичений яскравими подіями міжнародний форум TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.
Вгору