Доброзичливцям, які переймаються кредитною історією «НІБУЛОН», присвячується

19 червня 2018
Джерело: Прес-центр
Наша компанія інформує громадськість про погашення заборгованості перед Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЄБРР і «НІБУЛОН» об’єднує  давнє і надійне партнерство, яке розпочалось з отримання українською компанією кредиту ще у липні 2010 року. За цей час нашою компанією погашено кредитних ресурсів ЄБРР у розмірі 450 млн дол. США.  За підтримки ЄБРР уперше в історії нашої держави компанія «НІБУЛОН» самостійно взялась за відродження внутрішніх водних перевезень і суднобудування – галузей, які до цього часу вважались навіки втраченими. Спільними зусиллями і максимально ефективно ми втілювали в життя низку інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури України, зокрема річкової логістики, та відродження суднобудування.

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» з гордістю звітує громадськості, що за підтримки ЄБРР за цей час було збудовано цілу мережу зернових складів та перевантажувальних терміналів по всій Україні: філії «Скороходівська», «Градизьк», «Кременчуцька», «Мар’янівська» у Полтавській обл., «Вознесенська» та «Новоодеська» у Миколаївській обл., «Тетерів» у Житомирській обл., «Денихівська» та «Переяславська» у Київській обл., «Сватівська» у Луганській обл., «Козацька» і «Голопристанська» у Херсонській обл., «Кам’янка-Дніпровська» і «Хортиця» у Запорізькій обл.

Завдяки співпраці з ЄБРР ми збудували сучасний флот, зокрема 22 несамохідних судна, 13 буксирів, потужне самохідне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15, самохідний плавучий кран «Святий Миколай» і два несамохідних плавучих крани «Нібулонівець» та «Нібулонівець-2». Це стовідсотково український флот, виготовлений з української сталі, на українському заводі ССЗ «НІБУЛОН» у Миколаєві під пильним наглядом Регістра судноплавства України, який ходить під українським прапором.

Cпівпраця з ЄБРР дозволила нам змінити логістичну карту України. Наша компанія практично з «нуля» всього за кілька років довела обсяг річкових перевезень до 2,5 млн тонн на рік. У найближчих планах нашої компанії довести цю цифру до 4 млн тонн на рік.

Усього ж за роки діяльності компанії «НІБУЛОН», у т. ч. і в рамках співпраці з ЄБРР, ми інвестували в економіку України майже 2 млрд дол. США.

Інформуємо вас, що сьогодні «НІБУЛОН» продовжує успішну реалізацію цих грандіозних інвестпроектів. Наша співпраця з ЄБРР не завершується. Ми маємо великі спільні плани на майбутнє. Так, наприклад, у лютому 2018 року ЄБРР та «НІБУЛОН» підписали угоду про фінансування на  50 млн доларів США на продовження проекту відродження річкових перевезень. На сьогодні ці кошти практично ще не освоєні і будуть адресно спрямовані на будівництво трьох нових перевантажувальних річкових терміналів. Два з них у с. Тернівка (Запорізька обл.) та с. Мар’янське (Дніпропетровська обл.), у планах також будівництво третього річкового термінала, питання з місцем розташування якого на сьогодні вирішується. До будівництва нових підприємств наша компанія приступить уже в серпні-вересні поточного року. Певна затримка старту будівельних робіт була пов’язана з неузгодженістю законодавчих актів і впровадженням Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 р. Тож найближчим часом чекайте на нові позитивні новини від нашої компанії!

P. S.: Це наша відповідь усім фейковим горе-експертам, усім недоспеціалістам, недожурналістам та недожурналістським розлідуванням. Ви, немов лакмусовий папірець, дозволили насправді побачити, хто нам друг, а хто – ворог. У нас немає образи, нам лише шкода, що такі неякісні та безсумнівно сфабриковані відеоматеріали транслюються сьогодні на одному з, здавалося б, поважних українських телеканалів. Ми хочемо показати громадськості, чого насправді варті такі псевдожурналісти, тому наразі ми збираємо всю необхідну інформацію і готуємо матеріали для позову в суд. Правда переможе!

Прочитали: [2254]
Останні новини
20 серпня 2019
Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.
16 серпня 2019
Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.
Вгору