Будівництво нових підприємств «НІБУЛОНу» – гарний досвід для молодих спеціалістів

26 квітня 2017
Джерело: Прес-центр
Будівництво нового повністю автоматизованого перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» в Голій Пристані – це не тільки робочі місця для місцевих жителів, інвестиції в місцевий бюджет, завантаженість будівельних організацій, а й відмінний досвід для майбутніх фахівців-будівельників.

Так, близько місяця на будівельному майданчику філії «Голопристанська» закріплювали й удосконалювали набуті вміння й навички, виконуючи різної складності мурувальні роботи, студенти професiйного училища м. Херсона. Загалом на будівництві набиралися досвіду 23 хлопці, яких на будівельний майданчик запросила одна із задіяних на будівництві підрядних організацій.

«Нам запропонували тут попрактикуватися, підвищити професійні якості. Ми звичайно ж погодилися, адже практику проходити треба, а ніде.  Це ж набагато краще, ніж у майстернях сидіти викладати і розбирати стіну  із вапнистих матеріалів. А тут хороші та якісні матеріали, нові технології. Тут ми не тільки  дізнаємось та навчаємось чогось нового, а й набиваємо руку», - прокоментував майстер виробничого навчання Олександр Крупцев.

Він також зазначив, що за проведений на будівельному майданчику «НІБУЛОНа» час хлопці  отримали величезний досвід, були частиною такого масштабного будівництва. Більшість із них на таких будівництвах взагалі жодного разу не була.

«Тут ми виконували кладку із газоблоків. Раніше такі роботи ми робили лише в майстерні, і то лише з червоної цегли. Тому можна сказати, що це наш перший досвід. Тут ми навчилися майстерству кладки газоблоків», - поділився враженнями практикант Олег Свалов.

Основний фронт робіт, що виконували юні будівельники на будівництві, – це мурування перегородок у будівлях. Якість та правильність виконання робіт практикантами перевіряв старший майстер. Звичайно, як зазначили самі практиканти, були деякі огріхи, не без того, студенти ж ще, вчаться,  але в цілому до їхньої роботи претензій від майстра немає, все зробили на належному рівні.

Залишився задоволеним роботою молодих спеціалістів і заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва С. В. Беседін. Отож дякуємо хлопцям за роботу та бажаємо їм успіхів у навчанні і подальшому працевлаштуванні.

Прочитали: [660]
Останні новини
21 червня 2017
17 червня на філії «Голопристанська», що на Херсонщині, відбулося підписання угоди про співпрацю між місцевими фермерами, компанією «НІБУЛОН», торговельною мережею «Сільпо» і компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID.
16 червня 2017
МФК, член Групи Світового банку, надає фінансування в розмірі до 100 млн доларів США найбільшій українській компанії «НІБУЛОН» для сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.
Вгору