27 років компанії "НІБУЛОН"

5 грудня 2018
Джерело: Прес-центр
5 грудня 1991 р. – особлива дата для нашої «НІБУЛОНівської родини». Саме в цей день розпочалась історія нашої компанії.

Обравши непростий шлях боротьби і прагнення до ідеалу, ми пліч-о-пліч долали всі перешкоди та прямували до обраної мети.

«НІБУЛОН» – це українська компанія і патріот України. Сьогодні ми завойовуємо для нашої країни лідерські позиції в різних галузях економіки. Ми відкрили друге дихання вітчизняного суднобудування, відроджуємо наші річки, піднімаємо сільське господарство, завдячуючи діяльності компанії Україна відома в усьому світі як надійний партнер та виробник високоякісної сільськогосподарської продукції.

За ці роки наш колектив перетворився на велику і дружню родину: понад 6000 чоловік у різних куточках України, об’єднаних спільною метою та працюючих як одне ціле. Нас не розділяє відстань, не зупиняють перешкоди, ми єдина сила, що невпинно рухає економіку країни вперед.

Сьогодні «НІБУЛОН» змінює логістичну мапу України. З 2009 року ми активно реалізовуємо масштабну  комплексу інвестиційну програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій. Ми довели, що розвиток річкового судноплавства має величезний потенціал і дає поштовх для розвитку суднобудування, металургійної промисловості, будівельної індустрії та всієї економіки країни.

«НІБУЛОН» – це майбутнє України, яке ми творимо своїми руками. Сучасні комбайни працюють на золотих ланах, найсучасніший флот із жовто-блакитними стягами йде Дніпром та Південним Бугом, величезні красені-елеватори на берегах річок – ось що таке «НІБУЛОН» сьогодні. Наша країна може та має бути успішною і заможною, необхідно лише дуже сильно цього бажати і працювати, працювати не покладаючи рук.

Усі досягнення компанії – результат злагодженої роботи керівництва, співробітників, наших ділових партнерів і громади. Ми вдячні всім і кожному за віру в нашу компанію та щиру підтримку. Часи змінюють цінності, але репутація і надійність завжди залишаються безцінними, тож ми пишаємось нашою багаторічною співпрацею з провідними світовими компаніями та міжнародними фінансовими установами світу. Це вже більше, ніж просто бізнес, це щира дружба справжніх однодумців, об’єднаних навколо однієї ідеї – процвітання і добробут України.

Протягом 27 років основними принципами нашої діяльності є розвиток бізнесу у виключно правовому полі, прозорість, системність і стабільність, збереження навколишнього середовища. Саме дотримання цих основних засад дозволить реалізувати наші плани – сприяти активному розвитку економіки України, створенню її привабливого інвестиційного клімату, підвищенню конкурентоспроможності нашої держави та іміджу країни у світі.

Ми переконані, наш головний потенціал  у нас самих. У силі та мужності, любові до рідної країни. Усвідомити це – означає стати непереможним у досягненні своєї мети.

З днем народження «НІБУЛОН». Зі святом, Україно!

Прочитали: [540]
Останні новини
19 липня 2019
Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.
18 липня 2019
Цьогорічна збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» наближається до свого завершення. Так, до збирання залишилося вже менше ніж 13 тис. га (36 %), тож за сприятливих погодних умов до кінця цього місяця підприємства компанії мають відзвітувати про завершення жнив.
Вгору