25-річчю компанії «НІБУЛОН» присвячується (ВІДЕО)

29 грудня 2016
Джерело: Прес-центр
Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому.

Історія річкового судноплавства нашої компанії розпочалася у 2009 році. Саме тоді ми почали створювати свій сучасний вантажний флот та відроджувати українські судноплавні шляхи.

 У 2012 році в структурі компанії з’явився новий підрозділ – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», а «НІБУЛОНівські» суднобудівники встановили свій перший виробничий рекорд ще під час виконання першого замовлення заводу, збудувавши самохідне судно всього за 35 тижнів, у той час як аналогічне замовлення на заводі з багаторічною історією виконувалося понад 70 тижнів.

Сьогодні «НІБУЛОН»  – це перше аграрне українське підприємство, яке успішно займається суднобудуванням на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві, що сьогодні дав роботу понад 600 суднобудівникам, а в черзі на працевлаштування стоять 9000 громадян.

Кількість працівників судноплавної компанії перевищила вже 350 осіб, а найсучасніший український флот налічує 55 одиниць та є другим в Україні за кількісними показниками.

Щорічний об’єм річкових вантажних перевезень компанії сягає 2 млн тонн.

Ювілейний 2016 рік ознаменувався кількома визначними подіями не лише для компанії, але й для України в цілому. Так, завдяки низці комплексних заходів: будівництву перевантажувального термінала, серії несамохідних суден, спроектованих спеціально для роботи на річці Південний Буг, і проведеним там (за власний кошт і без підтримки держави) днопоглиблювальним роботам – ми вперше за чверть сторіччя відновили вантажне судноплавство на цій річці!

Уже восени цього року жителів України знову сколихнула приємна новина: «НІБУЛОНівський» флот поповнився пасажирськими суднами, і компанія планує відродити внутрішні річкові пасажирські перевезення. 

Тисніть на зображення для перегляду відео.

Прочитали: [2821]
Останні новини
21 серпня 2017
Цьогорічна збиральна кампанія через прохолодну і затяжну весну розпочалася пізніше, ніж минулорічна. Однак, незважаючи на примхи природи, всі виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» завершили роботи зі збирання ранніх зернових культур за короткий термін (до 13 серпня) та показали хороші результати.
18 серпня 2017
17 серпня у ході робочого візиту на Миколаївщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та перевантажувальний термінал компанії, де відбулася зустріч із представниками бізнесу області.
Вгору