Новини компанії
20 лютого 2019
Другий та третій блоки масштабного нібулонівського навчального проекту з підвищення рівня професійних знань та навичок спеціалістів компанії успішно завершено.
Прочитали: [29]
15 лютого 2019
12 лютого другий секретар Посольства США в Україні Нейтан Рінггер та економічний аналітик Посольства Олена Сочнєва провели робочу зустріч з генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським.
Прочитали: [443]
14 лютого 2019
Днями суднобудівний завод «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію перший буксир пр. POSS-115 NIBULON-8 та готує до спуску останнє із серії цього проекту судно – NIBULON-11.
Прочитали: [638]
13 лютого 2019
Сьогодні в Україні на сторінках інформаційних видань склалася дивна ситуація: ЗМІ ігнорують і нівелюють реальні позитивні зміни чи досягнення, натомість пересічні події, подають так, ніби сталося щось надзвичайне.
Прочитали: [621]
8 лютого 2019
Компанія «НІБУЛОН» завершила будівництво додаткових підйомно-спускових і стапельних колій на власному суднобудівному підприємстві, що збільшує допустимо можливу для спуску новозбудованих повнокомплектних суден довжину зі 100 до 140 метрів.
Прочитали: [571]
6 лютого 2019
«НІБУЛОН» розпочав будівництво вже другого паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб у нафтопродуктах. Нова станція розташовуватиметься на території філії «Сватівська», що на Луганщині.
Прочитали: [589]
4 лютого 2019
У непростий для країни час розробка, прийняття та реалізація політики безпеки підприємства є складовою частиною стратегії його розвитку. І тому на захисті корпоративної безпеки «НІБУЛОН» стоїть команда справжніх професіоналів своєї справи – працівників служби безпеки компанії.
Прочитали: [1107]
30 січня 2019
Днями на суднобудівний завод і перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі географії та економіки шкіл Миколаївщини, що проходять курси підвищення кваліфікації при обласному інституті післядипломної освіти
Прочитали: [511]
28 січня 2019
Днями на ССЗ «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду вже третього із чотирьох запланованих виробничою програмою лінійних буксирів проекту POSS-115, основним призначенням яких є проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК.
Прочитали: [733]
24 січня 2019
Традиційно на початку кожного року ми ставимо перед собою важливу мету – змінити життя багатьох тисяч українців на краще. Адже гармонійний розвиток соціуму і бізнесу, збереження культурних надбань і природних багатств нашої землі для майбутніх поколінь – це ті цілі, що лежать в основі стратегії сталого розвитку нашої компанії.
Прочитали: [594]
22 січня 2019
Працівники суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» успішно пройшли навчання з управління електрогідравлічним поворотним портальним краном LPS180, а також з особливостей його обслуговування, що проводилося іноземними фахівцями.
Прочитали: [524]
18 січня 2019
У 2018 разом із успішною реалізацією інвестиційних проектів з розбудови мережі перевантажувальних терміналів, а також відродженням суднобудівної галузі «НІБУЛОН» продовжив активно розвивати судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, все більше переорієнтовуючи свої вантажні потоки на воду та зменшуючи таким чином завантаженість автомобільних шляхів. У результаті, за підсумками минулого року, 2018 рік став найуспішнішим в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН».
Прочитали: [1370]
Вгору