Стан будівництва на 26 грудня 2017 року

26 грудня 2017
Джерело: Прес-центр
Хід будівництва комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн на території перевантажувального термінала в Миколаєві.
Стан будівництва на 26 грудня 2017 року
Стан будівництва на 26 грудня 2017 року
Стан будівництва на 26 грудня 2017 року

Сьогодні «НІБУЛОН» продовжує інвестувати, в рамках співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією, у збільшення елеваторних потужностей: на території  перевантажувального термінала в Миколаєві компанія будує комплекс з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн.  Роботи розпочались наприкінці 2017 року і будуть завершені вже на початку лютого 2018 року.

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

Прочитали: [45]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору