«НІБУЛОН» збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві

23 листопада 2017
Джерело: Прес-центр
Сьогодні на території підприємства відбувається будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн.
«НІБУЛОН» збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві
«НІБУЛОН» збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві
«НІБУЛОН» збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві
«НІБУЛОН» збільшує потужності перевантажувального термінала в Миколаєві

«НІБУЛОН» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, що в червні цього року, надала компанії довгострокове фінансування в розмірі 110 млн доларів США, збільшує потужності свого  перевантажувального термінала в Миколаєві.

Так, на сьогодні на території підприємства відбувається будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн.

Дозвіл на початок будівництва отримано компанією наприкінці жовтня. Тож зараз на підприємстві йде підготовка майданчика під будівництво, планування території та забивка паль. Усього буде зведено шість ємностей по 7,2 тис. тонн кожна. Таким чином, після завершення будівництва загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн. Завершення будівництва нового комплексу заплановано на початок лютого 2018 року.

Забивкою паль, а також підготовкою фундаментів на будівельному майданчику займаються давні та надійні партнери компанії, а саме: ФОП Кондратюк В.С., ТОВ «Чорноморгідробуд»,  ТОВ «Перспектива-Миколаїв», ТОВ «ПРОМБУД-2» і ТОВ «Укрдобробуд».

Серед компаній-виробників, які постачатимуть необхідне для комплексу найсучасніше технологічне устаткування: BUHLER GmbH, Швейцарія (транспортне та зерноочисне обладнання);  Cimbria Unigrain A/S, Данія (транспортне обладнання); FRAME S.R.L., Італія (ємності для зберігання сухого зерна), Precia S.A., Франція (бункерні ваги), Simatek, Данія (фільтри циклонного типу).

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві визнано кращим промисловим об’єктом України, що збудовано і введено в експлуатацію у 2004 році. Ця сучасна споруда є унікальною не лише для України, а й для Європи. На терміналі функціонують сучасні технологічні комплекси з приймання, відвантаження, сушіння та очищення зерна і склад підлогового зберігання зерна з активним вентилюванням місткістю до 11 тис. тонн, та гордість компанії – два склади-куполи, місткістю 50 тис. тонн кожен.  Компанія має можливість приймати сільгосппродукцію різної якості з подальшим доведенням її до експортних кондицій і забезпечує експорт з гарантованою якістю на рівні світових стандартів.

Так виглядатиме перевантажувальний термінал після завершення будівництва 

Прочитали: [2157]
Останні новини
18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Вгору