На будівельному майданчику компанії «НІБУЛОН» з кожним днем все тісніше

5 січня 2018
Джерело: Прес-центр
Кількість задіяних у будівництві нового елеваторного комплексу з перевалки збіжжя людей з кожним днем все збільшується. Так, на сьогодні на майданчику перебуває близько 300 будівельників.
Загальний вигляд будівельного майданчику
Загальний вигляд будівельного майданчику
Монтаж металоконструкцій робочої вежі
Монтаж ємностей
Монтаж ємностей
Монтаж ємностей
Монтаж ємностей
Монтаж ємностей
Монтаж ємностей
Будівництво причалу
Будівництво причалу
Будівництво причалу
Будівництво причалу

Термін завершення будівельних робіт вже не за горами, тож чисельність підрядних організацій, як і їхніх працівників, на будівельному майданчику, площа якого усього 3 га, невпинно зростає, аби взяті на себе зобов’язані були виконані всіма підрядниками в оговорені строки.

На сьогодні фундаменти під чотири силоси та галереї готові, тож на будівельному майданчику, як уже зазначалося, у розпалі роботи з монтажу металоконструкцій. Уже підіймаються вгору чотири ємності (14-17). Монтажем металоконструкцій зерносховищ займаються фахівці ТОВ «СпецМонтажІнжиніринг» (м. Кременчук) та ТОВ «Зернова столиця-Інжиніринг» (м. Одеса). Кожна із зазначених компаній збирає по 3 ємності, місткістю по 7,2 тис. тонн. Варто зазначити, що ємності з таким об’ємом зберігання на підприємствах компанії монтуються вперше. На попередніх елеваторних комплексах встановлювалися переважно  5-тисячники. Загальна вага металоконструкцій зерносховищ становить більше ніж 403 тонни.

Постачальником силосного обладнання для чергового елеваторного комплексу «НІБУЛОНу» стала італійська компанія FRAME S.R.L., шеф-монтажник якої особисто контролює процес збирання ємностей на будівельному майданчику перевантажувального термінала.

Уже наполовину зведена робоча вежа (4 поверхи) та завершується встановлення арматурних каркасів під плиту причалу, що в результаті реконструкції буде подовжений до 222 м.

Серед інших будівельних компаній, які виконують роботи на будівництві: ФОП Кондратюк В. С. (м. Миколаїв) –  фундаменти під транспортні галереї;  ТОВ «Взаємодія» (м. Кременчук) і ТОВ «Промбуд-2» (м. Миколаїв) – фундаменти під зерносховища; ТОВ «Полтаваспецмонтаж» (м. Полтава), ТОВ «Монтажспецконструкція» (м. Кривий Ріг), ТОВ «Меттранссервіс» (м. Кривий Ріг), ПП «Висотник» (м. Миколаїв) та ТОВ «Будсервіс» (м. Одеса) – монтаж верхніх та нижніх транспортних галерей; ТОВ «Будівельна компанія» (м. Дніпро) – монтаж металоконструкцій робочої вежі; ТОВ «УД "Закордонмонтажспецбуд» – монтаж обладнання робочої вежі; ТОВ «Укрдобробуд» (м. Київ)  – реконструкція причалу; ТОВ ВКФ «Газводмонтаж» і ТОВ «МиколаївБудкомунсервіс» (м. Миколаїв) – прокладання мереж пожежного водопроводу, господарсько-питного водопроводу та  каналізації.

Варто зазначити, що тендери на різні види будівельних робіт на території перевантажувального термінала «НІБУЛОН» у Миколаєві продовжуються і охочих співпрацювати з компанію організацій з різних областей України дуже багато. Тож кількість працівників на будмайданчику продовжуватиме зростати. Усього в будівництві елеваторного комплексу, що розпочалося в листопаді 2017 і буде завершено в  лютому,  буде задіяно близько 500 осіб.

Нагадаємо, що після завершення будівництва загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн, а підприємство матиме можливість роздільно та одночасно зберігати сім різних культур.


Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

Прочитали: [1781]
Останні новини
19 жовтня 2018
Сьогодні перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти Української академії лідерства з 16 областей України.
18 жовтня 2018
17 жовтня 2018 року до Генеральної прокуратури України подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (в порядку ст. 214 КПК України).
Вгору