На будівельний майданчик у Миколаєві продовжує прибувати обладнання

2 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
На території перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві продовжується активне будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн, що проходить за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.
На будівельний майданчик продовжує прибувати обладнання
На будівельний майданчик продовжує прибувати обладнання

Сьогодні на будівельному майданчику компанії одночасно з армувальними роботами, прокладанням зливової каналізації та кабельних мереж, активно відбувається постачання обладнання від перевірених провідних світових виробників з метою подальшого його встановлення та монтування. Частина технологічного устаткування уже була отримана раніше, зокрема силоси ємністю 7354 тонн від FRAME S.R.L. (Італія); лоткові ланцюгові конвеєри,роликові лоткові стрічкові конвеєри, стрічкові ковшові норії, зерноочисні машини (сепаратори) від Bühler GmbH (Німеччина); бункерні ваги продуктивністю 600 т/год,бункерні ваги продуктивністю 300 т/год від PRECIA S.A. (Франція); одинарні шпунтові палі від ThyssenKrupp Infrastructure GmbH (Німеччина); барабанні сита (скальператори) фірми (2 шт.) фірми Cimbria Unigrain A/S (Данія); фільтри SIMATEK з пульсуючим струменем фірми UAB Liucija (Литва).

До кінця лютого очікується поставка телескопічних завантажувальних пристроїв NZO-0-KM-3-3L-VE-K (4 шт.) від нового постачальника компанії «НІБУЛОН» – фірми HENNLICH s.r.o. (Чеська республіка).

Також розпочинаємо співробітництво з французькою фірмою із світовим ім’ям ETS DENIS, обладнання якої закуповується вперше, а саме зачисні шнекові транспортери, продуктивністю 175 т/год, для оснащення силосів, які мають надійти на початку лютого 2018 року. Перевагу технічному устаткуванню цієї фірми було надано з огляду на його визначальні параметри та технічні характеристики, а також терміни постачання.

Нагадаємо, що після завершення будівництва, що заплановано на початок лютого 2018 року, загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн. Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

Прочитали: [1083]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору