На будівельний майданчик у Миколаєві продовжує прибувати обладнання

2 лютого 2018
Джерело: Прес-центр
На території перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві продовжується активне будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн, що проходить за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.
На будівельний майданчик продовжує прибувати обладнання
На будівельний майданчик продовжує прибувати обладнання

Сьогодні на будівельному майданчику компанії одночасно з армувальними роботами, прокладанням зливової каналізації та кабельних мереж, активно відбувається постачання обладнання від перевірених провідних світових виробників з метою подальшого його встановлення та монтування. Частина технологічного устаткування уже була отримана раніше, зокрема силоси ємністю 7354 тонн від FRAME S.R.L. (Італія); лоткові ланцюгові конвеєри,роликові лоткові стрічкові конвеєри, стрічкові ковшові норії, зерноочисні машини (сепаратори) від Bühler GmbH (Німеччина); бункерні ваги продуктивністю 600 т/год,бункерні ваги продуктивністю 300 т/год від PRECIA S.A. (Франція); одинарні шпунтові палі від ThyssenKrupp Infrastructure GmbH (Німеччина); барабанні сита (скальператори) фірми (2 шт.) фірми Cimbria Unigrain A/S (Данія); фільтри SIMATEK з пульсуючим струменем фірми UAB Liucija (Литва).

До кінця лютого очікується поставка телескопічних завантажувальних пристроїв NZO-0-KM-3-3L-VE-K (4 шт.) від нового постачальника компанії «НІБУЛОН» – фірми HENNLICH s.r.o. (Чеська республіка).

Також розпочинаємо співробітництво з французькою фірмою із світовим ім’ям ETS DENIS, обладнання якої закуповується вперше, а саме зачисні шнекові транспортери, продуктивністю 175 т/год, для оснащення силосів, які мають надійти на початку лютого 2018 року. Перевагу технічному устаткуванню цієї фірми було надано з огляду на його визначальні параметри та технічні характеристики, а також терміни постачання.

Нагадаємо, що після завершення будівництва, що заплановано на початок лютого 2018 року, загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн. Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Facebook, дізнавайтесь про найактуальніші новини компанії та залишайте свої відгуки і пропозиції.

Прочитали: [849]
Останні новини
25 вересня 2018
21 вересня за підтримки Української зернової асоціації та компанії AGRIPASS перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур у Миколаєві компанії «НІБУЛОН» відвідала дирекція UCPT (об’єднання французьких кооперативів).
24 вересня 2018
Суднобудівники компанії ввели в експлуатацію перший універсальний буксир проекту Т3500 та, окрім того, продовжують будівництво ще шести замовлень.
Вгору