Суднобудівники компанії завершують формування кормового напівкорпусу 2-го судна проекту В5000

13 березня 2018
Джерело: Прес-центр
Нібулонівські суднобудівники продовжують працювати над п’ятьма замовленнями заводу та паралельно виконувати ремонт і обслуговування вантажного та пасажирського флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН».
Добудівні роботи на першому несамохідному судні проекту В5000
Добудівні роботи на першому несамохідному судні проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво другого несамохідного судна проекту В5000
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Будівництво буксирів проекту Т3500
Буксир Т3500 та несамохідне судно проекту В5000

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

Завершується фінальне фарбування зовнішніх частин судна, тож невдовзі воно буде передано замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

Нині судно пришвартовано біля пірсу заводу для проведення добудівних робіт і швартових випробувань палубного обладнання. На передстапельній ділянці триває виготовлення кришок люкових закриттів. Так, зокрема на першій кришці вже встановлюється  насичення, завершується виготовлення другої кришки та виготовлення деталей для третьої і четвертої. Після завершення виготовлення кришок люкового закриття, їх підгону на судні та налагодження кінематики системи відкриття і закриття трюмів перше 100-метрове судно буде готове до передачі замовнику.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Завершується  формування кормового напівкорпусу судна. Після його пересування на передспускову позицію розпочнеться виготовлення носового напівкорпусу. Разом  із цим триває здача на конструктивність сформованих приміщень кормової частини корпусу судна, а здані приміщення проходять випробування на герметичність.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, а у збірно-секційному цеху  ведеться виготовлення вузлів і корпусних секцій носової і кормової частин корпусу судна. На стапелі триває збирання корпусів обох буксирів. У механо-слюсарній дільниці продовжуються виготовлення виробів приварного насичення. Розпочато випробування сформованих приміщень на герметичність.

Нагадаємо, що у планах компанії на найближчі роки збільшити флот до 100 одиниць, зробивши його не лише найбільшим, але і найсучаснішим та  найефективнішим в Україні.

Прочитали: [495]
Останні новини
18 травня 2018
17 травня 2018 року підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідала спеціаліст Міністерства сільського господарства США Шелбі Кінслі. Візит організовано закордонною сільськогосподарською службою Посольства США в Україні.
17 травня 2018
Європейський банк реконструкції та розвитку визнав компанію «НІБУЛОН» бронзовим призером у категорії «Екологічні і соціальні інновації» з інвестиційною програмою щодо розширення та модернізації зернової логістичної інфраструктури шляхом подальшого розвитку перевезень зерна внутрішніми водними шляхами.
Вгору