Розбудовуємо сучасний флот паралельно з успішною модернізацією заводу

4 грудня 2018
Джерело: Прес-центр
Станом на сьогодні нібулонівські суднобудівники паралельно будують 5 замовлень. А на якому етапі будівництва кожне з цих замовлень перебуває зараз, читайте в нашому матеріалі.
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво буксирів проекту POSS-115
Будівництво 140-метрового перевантажувача проекту П-140
Будівництво 140-метрового перевантажувача проекту П-140
Збірно-секційний цех
Збірно-секційний цех
Збірно-секційний цех
Збірно-секційний цех

Нещодавно ми інформували вас про хід реконструкції нашого суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». Але ж водночас з реконструкцією ми продовжуємо активно будувати сучасний український вантажний флот. Станом на сьогодні нібулонівські суднобудівники паралельно будують 5 замовлень. А на якому етапі будівництва кожне з цих замовлень перебуває зараз, читайте в нашому матеріалі.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

У машинному відділенні завершено встановлення головних двигунів, ведеться монтаж загальносуднових систем і систем обслуговування енергетичної установки. Перевірено в роботі пристрій підйому ходової рубки, судно готується до прийому електроживлення і початку проведення швартових випробувань. Тим часом суднобудівники компанії розпочали панельне зашиття приміщень у житловому контурі.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

Судно спущено на воду два тижні тому для виконання добувних робіт. Наразі вже завершено встановлення гвинто-рульових колонок, ведеться центрування та монтаж головних двигунів і валопроводу, що призначений для передачі гребному гвинту крутного моменту, що розвивається головними двигунами. Окрім того, до встановлення готується пристрій  підйому ходової рубки. У приміщеннях надбудови ведуться роботи з монтажу кабелю та електрообладнання, укладання ізоляції.

Третій і четвертий буксири проекту POSS-115 (зам. 10030 і 10031)

На стапельному майданчику ще завершується формування міцного корпусу третього буксира. Водночас заводчани готують закладку першої секції четвертого замовлення – «NIBULON-11».

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

У цеху металообробки та збірно-секційному цеху суднобудівного підприємства тривають роботи з металом, а також виготовлення секцій для майбутнього найдовшого в історії заводу перевантажувача (140 м), для можливості спуску якого на сьогодні продовжується реконструкція заводського сліпу. Паралельно з цим на стапельному майданчику все більше укрупнюються два блоки днищевих  секцій правого борта судна, встановлення яких забезпечуватиме потужний електрогідравлічний  поворотний  портальний  кран  LPS180 вантажопідйомністю  до 42  т від німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, монтаж якого вже в розпалі. Однак детально про це в нашій наступній новині.

Прочитали: [877]
Останні новини
22 березня 2019
На жаль, змушені констатувати, що практика поширення неправдивої та негативної і в переважній більшості вже спростованої нами інформації, дуже часте явище на сайті НікВєсті. Такий підхід точно не додає професійності, не збільшує довіру та не покращує репутацію вашого видання.
22 березня 2019
20 березня з метою ознайомлення з роботою підприємства та кращого засвоєння отриманих під час навчального процесу теоретичних знань суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності «Електрик судновий».
Вгору