Непогода – роботі не перешкода

2 червня 2016
Джерело: Прес-центр
Потужні зливи, що вже багато днів панують на Миколаївщині, не змогли завадити традиційній суботній зустрічі на будівельному майданчику філії «Вознесенська». Тим паче, що загальнобудівельні роботи виходять на свою завершальну стадію, а вже 15 червня стартуватимуть пусконалагоджувальні роботи.
Виробнича нарада відбулась у приміщенні кафе термінала
Виробнича нарада відбулась у приміщенні кафе термінала
Виробнича нарада відбулась у приміщенні кафе термінала
Лабораторно-адміністративний корпус
Лабораторно-адміністративний корпус
Ваговий комплекс
Ваговий комплекс
Механічні майстерні із пожежним депо
Механічні майстерні із пожежним депо
Механічні майстерні із пожежним депо
Монтаж силосів для зберігання вологого зерна
Монтаж силосів для зберігання вологого зерна
Монтаж транспортного обладнання
Монтаж транспортного обладнання
Монтаж бункерів відходів
Автомобілерозвантажувач
Автомобілерозвантажувач
Зерноочисна башта
Зерноочисна башта
Зерноочисна башта
Монтаж сушарних комплексів
Монтаж сушарних комплексів
Ззовні та всередині трансформаторної підстанції
Ззовні та всередині трансформаторної підстанції
Галереї для відвантаження на водний транспорт

Тож наразі будівництво кипить. Лічені дні залишаються до завершення монтажу останніх металоконструкцій верхніх завантажувальних галерей, майже на фініші монтаж металоконструкцій 45-метрової робочої башти, всередині якої до 10 червня буде виконано електромонтаж та установку технологічного устаткування. Добігають кінця і роботи з будівництва адміністративно-лабораторного корпусу, операторської вагової, механічних майстерень із пожежним депо, кафе. Свого піку досягли роботи із установки транспортерів, аспіраційного обладнання та ін.

Найголовніше – роботи продовжують виконуватися відповідно до поставлених строків, без суттєвих затримок. Майже 1000 будівельників працюють як єдина команда. Найскладніша задача, що сьогодні стоїть перед ними, – це будівництво 26,5 тис. кв. м внутрішніх бетонних під’їзних шляхів й стоянки для відстоювання автотранспорту. Паралельно із цими роботами на початку червня стартуватиме благоустрій території (фонтани, озеленення та ін.).

День в день на майданчик продовжує прибувати іноземне обладнання. Так, сушарні комплекси прибули навіть раніше контрактних строків. Трохи запізнюються металоконструкції силосів, але будівельники готові змонтувати ці 2 тис. тонн металоконструкцій в найкоротші строки.

Тож, в очікуванні цих робіт триває прокладка 5,7 км водопровідних та каналізаційних мереж, 140 км кабельно-провідникових шляхів тощо.

Із дня на день буде встановлено водонапірну башту, прикрашену українським національним орнаментом. Артезіанська свердловина для неї вже підготовлена.

Окрім вищевказаних робіт, повним ходом розгорнулось прокладання високовольтної лінії електропостачання напругою 35 кВ, яка, пересікши ріку, до 10 червня буде підведена до термінала. Задля цього встановлюються 35-метрові опори, висота яких убезпечить щогли та антени суден компанії від зіткнення із лініями електропостачання.

У свою чергу, компанія «НІБУЛОН» не бариться із виконанням власних фінансових зобов’язань. Так, лише минулого тижня було сплачено близько 20 млн грн за виконані роботи та поставлене обладнання. Загальна ж вартість будівництва термінала складає 450 млн грн.

Відтак до 10 червня на майданчику фінішують абсолютно всі будівельно-монтажні роботи, давши початок пусконалагоджувальним роботам. У ці дні також розпочнеться ремонт доріг у напрямку до м. Вознесенськ та с. Прибужани, будівництва велосипедної дороги, а персонал філії розпочне обживати нові будівлі.

Та поки будівельники зводять термінал посиленими темпам, керівник «НІБУЛОНу» теж не гає часу. Зокрема, весь минулий тиждень Олексій Вадатурський перебував у закордонному відрядженні, під час якого відвідав 4 країни та зустрівся з представниками 12 міжнародних фінансових інститутів. «Зараз саме той час, коли формується фінансовий план та фінансові взаємовідносини з банками на наступний маркетинговий рік. Хочу наголосити, що всі партнери нас розуміють й підтримують. У мене є впевненість, що наступний рік стане таким же успішним, як і попередні, і ми виконуватимемо свої інвестиційні зобов’язання й надалі», – зауважив Олексій Вадатурський.

Сьогодні, коли в країні майже немає доступу до іноземних інвестицій, така діяльність керівника «НІБУЛОНу» особливо цінна та важлива. Адже саме вона сприяє залученню іноземних інвестицій та розвитку економіки країни, реалізації нових інвестиційних проектів, створенню додаткових робочих місць, нашому з вами добробуту.

Прочитали: [2072]
Останні новини
22 червня 2018
Завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки – побудувати флот, що складатиметься з 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках у рік, що розвантажить автошляхи на близько 167 тис. вантажівок.
21 червня 2018
У рамках проекту від аграрного медіа холдингу Latifundist Media «АгроЕкспедиція Пшениця 2018», який триватиме з 18 до 22 червня, команда експертів відвідала філію «Снігурівську» ТОВ СП «НІБУЛОН» з метою оцінки стану пшениці на полях підприємства.
Вгору