Фахівці «НІБУЛОНу» підвищують кваліфікацію за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України»

У лютому ми оголосили про реформу елеваторного напряму «НІБУЛОНу», яка передбачає зміну моделі управління мережею філій на регіональному рівні. Зміни включають зокрема й кадрову реорганізацію, розширення повноважень і спектру робіт працівників, а отже – й підвищення їхньої кваліфікації та покращення професійних знань.   

Із цією метою «НІБУЛОН» розпочав новий освітній проєкт, який передбачає професійне навчання співробітників елеваторів та виробничо-технічних лабораторій компанії. Допомагатиме нам у цьому проєкт USAID «Економічна підтримка України», ГО «Міжнародна фундація розвитку» та Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій.     

Навчання охопить 175 спеціалістів елеваторів та 26 працівників лабораторій, а саме: апаратників оброблення зерна 2-5 розряду,  начальників виробничо-технічних лабораторій та керівництво служби забезпечення якості та зберігання продукції.  

Усього заплановано 10 онлайн-занять, які триватимуть до 26 квітня. 

Серед основних тем навчання: сучасні технології та методи зберігання зерна, управління якістю зерна, методи та технології очищення, технології сушіння зерна й обслуговування сушильного устаткування, а також методи визначення якості зерна та діагностика хвороби зернових. 

Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОНу»:  
«Будь-які реформи в компанії нерозривно пов’язані з підвищенням кваліфікації працівників, і «НІБУЛОН» – не виняток. Актуалізація професійних знань дає можливість кожному з нас адаптуватися до змін на ринку, використовувати нові технології та підвищувати продуктивність у сучасному конкурентному світі. Останнім часом ми бачимо, що фокус з підготовки й розвитку вузькоспеціалізованого фахівця зміщується на крос-знання та опанування суміжних професій. Для нас як компанії, яка робить ставку на сучасні підходи до роботи, модернізацію та впровадження інноваційних технологій, це дуже актуально: наші фахівці мають досконально знати процеси роботи елеваторів та виробничих філій від А до Я.  

Вдячні партнерам за допомогу в реалізації проєкту з підвищення кваліфікації НІБУЛОНівців. Упевнені, що це лише перший крок у нашій спільній роботі на шляху до нових вершин якості та ефективності роботи». 

Навчання проводиться в межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприянням проєкту USAID «Економічна підтримка України». 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме