Інформація для постачальників

ЕБРР организовывает синдицированное финансирование в объеме $130 миллионов для компании Нибулон

Проект профинансирует потребности компании в оборотном капитале и будет способствовать деятельности по хранению и транспортировке зерновых  в масштабах Украины.

--------------------

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) организовал новый синдицированный кредит в размере до 130 млн. долларов для группы компаний «Нибулон», одной из крупнейших украинских зерноторговых компаний, на текущий сезон сборки урожая и маркетинговый год. Этот кредит заменит предыдущий синдикат размером 125 млн. долларов, который был подписан в 2012 году и срок действия которого истек в июне 2014 года.  

Новый пакет финансирования будет состоять из кредита A на сумму до $30 млн., который будет предоставлен ЕБРР, и кредита B на сумму до $100 млн., который будет предоставлен коммерческими банками на условиях синдиката. Ряд банков, включая ING и ABN Amro, уже подтвердили свое участие в синдикате, что демонстрирует продолжающуюся поддержку украинскому агросектору со стороны международных финансирующих организаций.

Кредит поддержит долгосрочного клиента ЕБРР путем финансирования потребностей в оборотном капитале для закупки, первичной обработки и хранения сельскохозяйственной продукции в текущих условиях снизившейся доступности внешнего финансирования.

ЕБРР – крупнейший финансовый инвестор в Украине. По состоянию на конец  июля 2014 года Банк выделил Украине свыше 9,2 млрд. евро (12,3 млрд. дол. США) в рамках 329 проектов.


До уваги постачальників сільськогосподарської продукції!

Шановні постачальники, з 23.05.2016 р. відділ закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» починає укладати договори поставки зернових та олійних культур на 2016 маркетинговий рік.

Якщо Ви і далі плануєте співпрацювати з нашим підприємством, будь ласка, заздалегідь підготуйте пакет документів для укладання договору та зверніться у відділ закупок в центральному офісі або на філіях.

Хочемо нагадати, що без договору поставки на новий врожайний рік вивантаження автотранспорту та оплата рахунків здійснюватися НЕ БУДЕ.

Звертаємо Вашу увагу, що закупівля с/г продукції відбувається безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції або підприємств-посередників, які гарантують, що сільськогосподарська продукція була придбана безпосередньо у виробника сільськогосподарської продукції (у розумінні підпункту 209.6 ст. 209 розділу V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України).

Для укладення договору поставки зернових та олійних культур постачальники повинні надати у відділ закупок заяву на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції, оригінали та копії установчих документів, засвідчені підписом керівника та завірені печаткою.

Підприємствам, які розташовані в інших населених пунктах, прохання надсилати документи на нашу поштову адресу: вул. Фалєєвська, 9 б, м. Миколаїв, 54030 (відділ закупок) та електронну адресу: 

pyanenko@nibulon.com.ua, dp06@nibulon.com.uakozlova@nibulon.com.ua.

Договір підписується особисто директором підприємства у відділі закупок центрального офісу або філій. Неповний пакет документів, а також документи, не завірені підписом керівника та печаткою, ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ! 

Перелік документів на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції.

Заява на укладання договору поставки сільськогосподарської продукції.

Розписка особи, яка від імені постачальника підписує договір поставки на закупівлю зернових або олійних культур, про ознайомлення з кримінальною відповідальністю за злочини у сфері господарської діяльності (бланк розписки).

Розписка про відсутність наміру звертатися до господарського суду з заявою про визнання підприємства банкрутом (бланк розписки для юридичної особи).

Розписка про  визнання підприємства банкрутом (бланк для посередника).

Згода на поширення інформації з обмеженим доступом.

Шановні керівники, звертаємо вашу увагу, що представники ваших підприємств при прийомі-передачі первинної документації та додатків до договору в офісі ТОВ СП "НІБУЛОН" або на філіях повинні мати при собі довіреність на прийом-передачу та паспорт.


Лідери агроринку – найбільший вітчизняний виробник та експортер сільськогосподарської продукції ТОВ СП «НІБУЛОН» й експерт в галузі фінансування агрокомпаній ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – започаткували спільну партнерську програму з кредитування клієнтів-агровиробників під заставу зернових, що зберігаються на сертифікованому зерновому складі. Даний продукт є унікальним на ринку та дозволить його користувачам, з одного боку, максимально оперативно отримати кошти на поповнення обігового капіталу, з іншого – забезпечити якісне зберігання своєї продукції на сучасних елеваторах.

Очікуючи сезонне зростання цін на зернові, отримайте кредит на вигідних умовах:

Мінімальний пакет документів:

  • Спрощена схема прийняття рішення по кредиту;
  • Можливість заміни застави під час терміну дії кредитного договору;
  • Можливість продажу застави під час терміну дії кредитного договору та спрощення процедури передачі права власності на зернові та їх поставки з використанням подвійних складських свідоцтв;
  • Бездоганна репутація зернових складів ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечить підтримку якості і кількості зернових, що зберігається.

Параметри кредиту:

  • Кредит надається у формі відновлювальної/ не відновлювальної кредитної лінії для поповнення обігових коштів;
  • Розмір кредиту до 80% від ринкової вартості (з ПДВ) зернових, що оформлюються в забезпечення;
  • Строк кредиту – на 10 робочих днів менший, ніж строк зберігання зернових, зазначений в договорі, та не пізніше 31 травня року, наступного за роком урожаю;
  • Зернові культури, що приймаються в якості забезпечення – пшениця 2,3,6 класу, соняшник (насіння), рапс, ячмінь, кукурудза, соя;
  • Зберігання зернових на сертифікованому зерновому складі ТОВ СП «НІБУЛОН» повинно бути підтверджене подвійними складськими свідоцтвами, оформленими відповідно до вимог чинного законодавства.

Схема співпраці Клієнт – ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ» – ТОВ СП «НІБУЛОН»:

Кредит під заставу зернових, що зберігається на сертифікованому складі, – надійний інструмент розвитку Вашого бізнесу.

Тепер Ви приймаєте рішення про вигідний продаж продукції, ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечує надійне її зберігання, а ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» фінансує потреби Вашого господарства.

Детальну інформацію про продукт та контакти менеджерів Банку Ви можете отримати на сайті Банку за адресою www.credit-agricole.com.ua.


Увага!

З 01 квітня приймання соняшнику на перевантажувальному терміналі (м. Миколаїв) та філіях «Новоодеська», «Козацька», «Кам'янка-Дніпровська», АК «Врадіївський» і ТОВ «Колосівський елеватор» здійснюється від сільськогосподарських виробників і від перших посередників.

Для перших посередників оплата за поставлений соняшник здійснюється тільки після надання первинних документів від товаровиробника та тристороннього акту прийому-передачі.

Зразок акту приймання-передачі


Шановні постачальники сільськогосподарської продукції!

Нагадуємо! Основним документом на перевезення вантажів є товарно-транспортна накладна (далі – ТТН). Наказом Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні» від 05.12.2013 р. № 983 (набрав чинності з 14.01.2014 р.) затверджена нова форма ТТН (додаток 7 Правил).

Використання нової форми ТТН (№ 1-ТН) та виконання умов щодо її заповнення є обов’язковим для всіх перевізників, вантажовідправників, вантажоодержувачів.

У зв’язку з цим продукція, яка постачається за старою формою ТТН, прийматися на терміналі та філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» не буде. Будьте уважні при заповненні ТТН!

Бланк нової форми ТТН

Заповнений зразок нової форми ТТН


ЛИСТ МВФ, СВІТОВОГО БАНКУ ТА ЄБРР ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ АЗАРОВА М. Я.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк (СБ) просять уряд України ще раз проаналізувати можливі негативні наслідки в результаті ухвалення законопроекту № 8053 «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Про це йдеться в листі представництв ЄБРР, МВФ і СБ в Україні від 23 лютого 2011 р. на адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова (повний текст Листа).

«Ми вважаємо, що цей законопроект, у разі його прийняття, створить державну монополію на експорт зерна і призведе до фактичного усунення приватних зернотрейдерів з ринку», – говориться в листі.

Представники міжнародних фінансових організацій зазначають, що цей законопроект «посилає негативний сигнал» інвесторам, які розглядають можливість довгострокових інвестицій у виробництво і переробку зернових.

У листі зазначається, що «довіра до українського інвестиційного клімату помітно зменшується», іноземні зернотрейдери вже припиняють роботу в Україні, а деякі з них розглядають можливість повного виходу з України.

«Україна сьогодні має унікальну можливість стати одним з основних постачальників продовольства у світі, але для цього зернового сектора необхідний приток значних обсягів довгострокового приватного капіталу», – повідомляється в листі.

Проти ухвалення законопроекту № 8053 вже виступили Українська зернова асоціація (УЗА), Українська аграрна конфедерація (УАК), а також Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами (GAFTA). Головне науково-експертне управління Верховної Ради рекомендувало парламенту відхилити даний законопроект.

«Прийняття даного документа відкине АПК України на 20 років назад і фактично знищить цивілізований ринок зернових, - заявив президент УЗА Володимир Клименко. - Законопроект суперечить усім нормам вітчизняного і світового права, руйнує ринкові відносини в державі, спричиняє відтік інвестицій в аграрний сектор і економіку України, спотворює поки наявний позитивний імідж України як аграрної держави, позбавляє Україну довіри з боку світової спільноти і провокує запровадження санкції з її боку».

За словами президента Міжнародної асоціації торгівлі зерном та кормами (GAFTA) Олексія Гаврилова, прийняття даного законопроекту «призведе до серйозного недоінвестування агропромислового комплексу України. Мова йде не лише про зерновий комплекс, але й про всі його похідні – м`ясо, молоко, тощо. Складно уявити таку державну квазімонополію у наш час десь у Європі. Це модель регулювання, яка більш властива для недемократичних режимів, де держава намагається контролювати все – і на вході, і на виході».

Як повідомляла раніше Американська торгова палата в Україні, ухвалення змін до Закону «Про державну підтримку сільського господарства України», запропонованих законопроектом № 8053, може призвести до економічної ізоляції України.


Миколаївська митниця незаконно затримує митне оформлення вантажних та експортних операцій ТОВ СП «НІБУЛОН» (обов`язкове до прочитання!)


Увага!

Шановні постачальники, переконливе прохання, відрядження листи водіїв, які здають с/г продукцію на Термінал ТОВ СП "НІБУЛОН", залишати на 2 КП Терміналу.


 Увага!

При прийманні фумігованими вантажу терміналом ТОВ СП «НІБУЛОН» обов`язковою умовою є наявність фумігаційний сертифікат, що містить інформацію про час закладки фуміганту, періоді експозиції та дегазації.

Сертифікат повинен бути виданий організацією, яка має ліцензію на проведення цих робіт.

Категорично забороняється здавати фумігованими зерно до закінчення терміну дегазації. До порушників будуть застосовані санкції, згідно з чинним законодавством України.


 До уваги постачальників і перевізників!

У зв`язку з тим, що в місці відстою автотранспорту по вул. Індустріальній на КПП-2 співробітниками МВС України в Миколаївській області розміщений пост, повідомляємо Вас про необхідність надавати при перевірці наступні документи:

- ТТН;

- Документ, що засвідчує особу;

- Документи на транспортний засіб;

- Ліцензію на право здійснення вантажних перевезень.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ керівників підприємств та осіб підприємницької діяльності, які надають послуги ТОВ СП "НІБУЛОН" щодо ПЕРЕВЕЗЕННЯ зернових вантажів!

Враховуючи розташування терміналу в природоохоронній зоні з режимом обмеженої господарської діяльності та керуючись ст. 89, 100 Водного Кодексу, просимо Вас вжити негайне заходів щодо недопущення витоків нафтопродуктів з автотранспорту, які потрапляють на територію терміналу: привести у належний технічний стан автотранспорт, а у випадку неможливості негайно це здійснити - підготувати піддони для збору нафтопродуктів, які витікають. Вищезазначені витоки нафтопродуктів не тільки завдають суттєвої шкоди довкіллю, а й підвищують ризик забруднення сільськогосподарської сировини.

Адміністрація ТОВ СП "НІБУЛОН".


 Шановні постачальники!

Адміністрація ТОВ СП «НІБУЛОН» доводить до вашого відома, що водіями-перевізниками сільськогосподарської продукції постійно допускаються грубі порушення правил поведінки на території ЗМК і терміналу.

У зв`язку з цим переконливо просимо Вас довести до відома водіїв, що на території ЗМК і терміналу категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- Курити в неналежному місці;

- Справляти природні потреби в недозволеному місці;

- Провозити пасажирів в кабіні автомобіля;

- Залишати автотранспортний засіб без нагляду;

- Знаходитися на території в нетверезому стані.

Водії, які допустили такі порушення, більше не будуть допускатися на територію ЗМК і терміналу.


21.07.2008

Розпорядження про заборону ввезення зернових, технічних культур та деревини без супроводу карантинного сертифікату


21.07.2008
 
Прочитали: [72677]