Звернення генерального директора

Комплексна розбудова інфраструктури України з будівництвом мережі надсучасних підприємств, серії суден, реконструкцією суднобудівного заводу, створенням найсучаснішої логістичної системи – це справа мого життя і найбільше досягнення  нашої команди. Щоб бути лідером, потрібно бути лідером у кожній сфері, якою ти займаєшся. Тому «НІБУЛОН» сьогодні кращий у суднобудуванні, має кращі елеваторні комплекси, перевантажувальні термінали, кращий флот та автотранспортний парк, лідер з експорту тощо.

За 27 років своєї діяльності наша компанія інвестувала в економіку України понад 2,1 млрд доларів США. Щорічно «НІБУЛОН» відправляє на зовнішні ринки близько 5 млн тонн зернових, у планах на 2018/19 МР — 6 млн тонн.

Ми хочемо зробити більше для України, її економічного розвитку та побудови прогресивної європейської логістичної системи. Наша компанія має чітку стратегію розвитку, спрямовану на утвердження України як морської держави. Ми розбудовуємо нову ефективну і дружню до навколишнього середовища логістичну систему, максимально переорієнтовану на водний транспорт.

Плануємо продовжити і реалізацію наших амбіційних інвестиційних планів. Переконані, що наша співпраця з ЄІБ, ЄБРР, МФК, ING, Credit Agricole та іншими провідними фінансовими установами світу, яку ми надзвичайно цінуємо, стане важливим поштовхом для створення нових робочих місць, розвитку судноплавства і суднобудування, зменшення навантаження на автошляхи, розвитку економіки України загалом.

Втілюючи в життя найкращі світові бізнес-практики, наша компанія чесно і відкрито працює на ринку зерна, суворо дотримуючись українського та міжнародного законодавства. Ми робимо свій посильний внесок і в боротьбу з корупцією, тіньовими схемами та непорядними партнерами, адже переконані, що український зерновий ринок повинен бути цивілізованим і прозорим, щоб Україна впевнено рухалася вперед і посідала гідне місце серед держав з найбільш розвиненими економіками світу. Підтвердження цьому: можливість для кожного відвідувача нашого сайту ознайомитися з поточними цінами на сільгосппродукцію по кожному елеваторному комплексу компанії. Ми намагаємося бути ближче до кожного сільгосптоваровиробника по всій Україні. Така чесність і готовність до співпраці робить нас привабливими для багатьох українських аграріїв, які сьогодні обрали і обирають співпрацю з «НІБУЛОНом».

Сподіваюся, що кожен, відвідавши нашу інтернет-сторінку, знайде тут цікаву і необхідну для себе інформацію. Ми цінуємо кожного нашого ділового партнера і вдячні за плідну співпрацю з нашою компанією! 

З повагою
Герой України,
генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»
 
Олексій Вадатурський
Прочитали: [65585]