Управління логістикою

Сучасна логістика та інфраструктура дозволяють забезпечити компанії «НІБУЛОН»:

У рамках реалізації масштабної інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України, компанія самостійно розбудувала сучасну логістичну мережу компанії «НІБУЛОН». Головна мета проекту – знизити завантаженість автошляхів і рівень техногенного впливу на навколишнє середовище України.

Водний транспорт. Власний вантажний флот підприємства є наймолодшим в Україні, адже побудований протягом 2009-2015 років. Він налічує 28 несамохідних суден загальною водотоннажністю 131 080 тонн; 6 збудованих буксирів проекту POSS-115, 3 збудованих у 2015 році буксири проекту 121 та 3 придбані буксири (загальною потужністю 11 280 кВт); сучасний земснаряд виробництва Фінляндії «Watermaster Classic IV» та самохідний плавучий кран «Святий Миколай».

За навігаційний сезон 2014-2015 маркетингового року компанія транспортувала та відправила на експорт близько 1,5 млн тонн зернових вантажів, тим самим зменшивши обсяги внутрішніх вантажних автомобільних та залізничних (зважаючи на дефіцит вагонів) перевезень зернових вантажів шляхами країни. Таким чином, компанія поступово переходить на дешевший, більш ефективний та екологічний вид транспорту – водні перевезення зернових та олійних культур.

По завершенню реалізації інвестиційної програми компанія зможе щороку транспортувати водним транспортом до 3 млн тонн зернових, що розвантажуватиме понад 250 залізничних вагонів та зніматиме з вітчизняних доріг понад 600 великовантажних автомобілів на добу!

Вантажний автопарк. Одним із ключових аспектів і факторів успішної реалізації патріотичного інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН» є покращення логістичної складової і в сфері сухопутних транспортних перевезень. Відтак, менеджментом компанії «НІБУЛОН» було прийнято рішення оновити та розширити власний вантажний автопарк.

Такі дії забезпечили компанії ряд конкурентних переваг:

- мінімізація вартості перевезень;

- наближення послуг компанії до більшого числа товаровиробників;

- зручність, легкість, гнучкість, маневреність, оперативність та якість доставки вантажу;

- диверсифікація перевезення - транспортування не лише зернових партій, а й негабаритних вантажів.

На сьогодні вантажний парк компанії налічує 73 сучасні вантажівки. Його потужності дозволяють одночасно транспортувати майже 2000 тонн зерна з різних регіонів України. Обслуговування вантажних автомобілів здійснюються на фірмових станціях компаній-виробників («MAN», «DAF», «Scania»).

Для зменшення впливу потоків автомобільного транспорту на навколишнє середовище передбачене використання маршруту руху вантажного транспорту, узгоджених з відповідними місцевими органами влади.

Залізничні перевезення. У 2012 році, з метою вирішення складної ситуації з нестачею вагонів-зерновозів, а відтак,  гальмуванню експорту, генеральним директором Олексієм Вадатурським було запропоновано запровадження т.з. «маршрутних перевезень». Це стало можливим завдяки тому, що компанія має вертикально інтегровану структуру, забезпечена власними елеваторними потужностями і здатна самостійно планувати перевезення без узгодження з третьою стороною.

Завдяки своїй оперативній роботі в компанії домоглись зниження оборотності залізничних вагонів втричі, з 8-10 днів (в середньому по Україні) до 3! Це очевидна економія оборотності рухомого складу, яку «НІБУЛОН» може забезпечити, не перешкоджаючи інтересам інших учасників ринку.

Така ефективна та оперативна робота компанії в сфері залізничних перевезень дає можливість:

– створити умови для стабільного та прогнозованого розвитку зернового сектору України;

– дотримуватися принципу вільної конкуренції на ринку зерна та продуктів його переробки;

– підвищити конкурентоспроможність та ефективність функціонування зернового сектору України.

Контактний телефон: 0512 58-04-07

Адреса електронної пошти: volkov@nibulon.com.ua

Прочитали: [23108]