Торгівля сільгосппродукцією

Компанія «НІБУЛОН» – лідер аграрного ринку не лише України, але й Чорноморського регіону. Наша компанія займає значну частку в українському експорті більшості зернових та олійних культур, на вирощуванні яких спеціалізується Україна.

Відтак, торгівля власною та закупленою сільгосппродукцією є стратегічним напрямком діяльності компанії "НІБУЛОН". У реалізації цього напряму діяльності компанії задіяна низка вже існуючих та створено нові відділи та служби. Диференціація питань, що знаходяться як у веденні кожного відділу, так і окремо взятих співробітників, чітка організація взаємодії між ними підвищує оперативність управління підприємством.

"НІБУЛОН" постійно розширює обсяги торгово-закупівельної діяльності та експорту. Однією з найважливіших складових цієї роботи є вдосконалення логістичної системи компанії «НІБУЛОН». Саме тому з 2009 року компанія реалізує унікальну для української економіки інвестиційну програму з розвитку і створення сучасної інфраструктури зернового ринку, будівництва власного вантажного флоту.

Вже понад 5 років поспіль «НІБУЛОН» займає лідируючі позиції на зерновому ринку України, здійснюючи поставки с/г продукції в більш ніж 64 країни світу (від Японії до Мексики). Географія експорту у 2014/15 МР охоплює 31 країну світу. Серед нових напрямків експорту – Китай та Таїланд. Лідером серед країн-імпортерів традиційно залишається Єгипет, Іспанія та Саудівська Аравія.

Для довідки:

У 2009/10 маркетинговому році компанією було експортовано 4,8 млн тонн сільськогосподарської продукції – до 24% від загальнонаціонального експорту.

У 2010/11 маркетинговому році компанія відвантажила на експорт майже 2,7 млн тонн сільськогосподарської продукції. Зниження кількісних показників відбулося у зв’язку з безпідставним втручанням правоохоронних та контролюючих державних органів у господарську діяльність компанії та запровадження експортних обмежень.

У 2011/12 маркетинговому році компанія відвантажила на експорт майже 3,6 млн тонн сільгосппродукції; у 2012/13 – майже 3,4 млн тонн.

2013/14 маркетинговий рік «НІБУЛОН» завершив із позначкою – понад 4,8 млн тонн, що вже котрий рік поспіль забезпечило абсолютне лідерство компанії в експорті зернових та олійних культур в Україні.

Міжнародні експерти країн-отримувачів зерна позиціонують «НІБУЛОН» як українську національну компанію, яка представляє Україну, адже «НІБУЛОН» відкрив світові ринки збуту української продукції. Практично завдяки компанії «НІБУЛОН» був відкритий ринок постачання кукурудзи в Єгипет та інші країни, ціна для сільгосптоваровиробників України виросла майже в кілька разів, а кукурудза стала однією з найбільш рентабельних культур в Україні.

Також наша компанія відкрила і постачає високоякісну продовольчу пшеницю до Єгипту, конкуруючи з уже традиційними постачальниками пшениці в цю країну, такими як США, Аргентина, європейські країни.

Не менш цікавим є і приклад відкриття компанією «НІБУЛОН» ринку збуту с/г продукції в Бангладеш. Особливістю цієї події є те, що вперше (!) за всі роки незалежності України наша компанія виграла державні тендери на поставку продовольчої пшениці. Важливим є і той факт, що до нашої компанії ніхто, навіть потужні транснаціональні компанії, не поставляв продукцію в цю країну.

Ми ставимо перед собою завдання максимально наблизити українського виробника сільськогосподарської продукції до її кінцевого споживача. 

«НІБУЛОН» є єдиною приватною українською компанією-учасником Всесвітньої Продовольчої Програми ООН, адже здатний забезпечити високу якість продукції та витримати усі контрактні вимоги. Під час завантаження суден компанія створює всі необхідні умови для роботи представників організацій, які контролюють процес. У рамках Всесвітньої Продовольчої Програми ООН з 2008 року «НІБУЛОН» завантажив 45 суден, а це майже 800 тис. тонн продовольчого зерна. Високоякісну сільськогосподарську продукцію отримало голодуюче населення Пакистану, Північної Кореї, Ефіопії, Судану, Бангладеш, Палестини, Кенії та Мавританії. 

До уваги товаровиробників та постачальників сільськогосподарської продукції! З поточними цінами на сільгосппродукцію на кожному елеваторному комплексі або перевантажувальному терміналі компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі Закупівельні ціни. 

З питань реалізації сільгосппродукції звертайтеся до торгового відділу за тел.: (0512) 58-04-17. 

Прочитали: [23520]