Система страхового захисту

Відділ страхування – структурний підрозділ ТОВ СП «НІБУЛОН», створений з метою реалізації політики ризик-менеджменту в напрямку забезпечення страхового захисту матеріальних інтересів підприємства. Відділ займається внутрішнім і зовнішнім страхуванням. У рамках політики підприємства проводиться як обов`язкове страхування (страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування, страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, страхування відповідальності перевізників небезпечних вантажів, особисте страхування працівників пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин, страхування цивільної відповідальності на об’єктах підвищеної небезпеки), так і добровільне страхування (страхування нерухомого майна та обладнання, землі, товарів в обороті, автотранспорту та флоту, відповідальності). Обов`язковими видами страхування охоплено 100 % транспорту підприємства відповідно до вимог чинного законодавства. Процес страхування здійснюється централізовано, охоплюючи мережу філій.

З метою диверсифікації ризиків компанія розширює мережу страхових компаній, з якими співпрацює. Керування оптимізацією страхового портфеля на підприємстві здійснюється в напрямку розміщення ризиків тільки в тих страхових компаніях, які мають надійні показники стабільного і сталого розвитку.

ТОВ СП «НІБУЛОН» співпрацює з провідними українськими страховими компаніями, як-от: ПАТ "СК "Універсальна", ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», ПрАТ «Українська пожежно-страхова компанія», АТ «СК «AXA Страхування», АТ «ПРОСТО-cтрахування», АТ "СГ "ТАС" (приватне), ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», ТДВ «СТДВ «Глобус», ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ", ПрАТ "СК "УНІКА".

Щорічно укладається близько 100–150 договорів з різних видів страхування. Вибір страхової компанії здійснюється на підставі проведеного тендера, оголошення про проведення якого розміщується на сайті підприємства. Будь-яка страхова компанія може співпрацювати з ТОВ СП «НІБУЛОН» за умови, що запропоновані нею страхові тарифи будуть конкурентними.

Контактний телефон: 0512 48-94-37

E-mail: bilyavsky@nibulon.com.ua

 

Прочитали: [18686]