Виробництво товарної сільгосппродукції

ТОВ СП «НІБУЛОН» є одним із найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, ріпак, кукурудза, сорго, соя, соняшник та ін.). У міру свого розвитку підприємство планомірно розширює географію та масштаби виробничої діяльності. Компанія має 22 виробничі підрозділи, розташовані в дев’яти областях України. 

Використовуючи передові агротехнології та техніку, «НІБУЛОН» стабільно забезпечує виконання комплексної технології вирощування сільгосппродукції на орендованих землях, а також надає послуги іншим господарствам з обробітку ґрунту та збирання врожаю. Для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів підприємство застосовує сучасні комплексні мінеральні добрива, використовує найкраще насіння та засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників. Постійно випробовуються новітні інноваційні продукти й технології, завдяки яким рівень виробництва залишається стабільно високим.

Диверсифікація виробничої діяльності за кліматичними зонами дозволяє знизити природні ризики, пов’язані з втратами врожаю внаслідок коливань погодних умов у різних регіонах України, а також забезпечити щорічне отримання високих врожаїв зернових та олійних культур. Крім того, шляхом порівняння стану виробничих посівів, підвищується достовірність прогнозування рівня врожайності в маркетинговому періоді, що важливо для прийняття комерційних рішень.

Підприємство щороку забезпечує насінням ранніх зернових колосових усі свої виробничі філії. Якість вирощеної продукції відповідає найсуворішим вимогам як українських, так і зарубіжних споживачів. Одним із найважливіших факторів підвищення врожайності та якості зерна є диференційоване застосування строків сівби, норм висіву і більш широке застосування стартових доз складних добрив. Кожен рік колектив компанії удосконалює свою роботу, оптимізує всі витрати та виконує технологічні операції в дуже оптимальні терміни, що дає позитивні результати. Високий рівень розвитку компанії, її постійний прогрес наочно демонструють поліпшення виробничих технологій та підвищення аграрної культури колективу.

Одним із головних результатів у 2016/2017 МР стало збільшення на 5% обсягів виробництва озимої пшениці. Це другий результат за всі роки господарювання компанії.

Зростають і площі обробітку земель. На сьогодні компанія обробляє найбільшу за всю свою історію площу земель – 83 тис. га.

Введені підприємством науково обґрунтовані сівозміни, раціональне застосування добрив, належна обробка ґрунту – головні ланки системи землеробства. Правильна зміна культур, залежно від зони їх вирощування, дозволяє якнайкраще використовувати потенціал ґрунтово-кліматичних зон вирощування і внесених добрив, успішніше вести боротьбу з бур’янами, шкідниками та збудниками хвороб, зменшуючи їхній шкідливий вплив на культурні рослини. Обробіток різноманітних культур у сівозміні забезпечує їм кращі фітосанітарні умови, захищає ґрунт від ерозії, дозволяє збільшувати в ній запас гумусу і покращувати її фізичні властивості.

У сівозмінах найбільш продуктивно використовуються умови родючості та підвищення ефективності кожного агротехнічного прийому, внаслідок чого культури дають вищі врожаї, ніж за умови незмінного вирощування. Сівозміна дозволяє будувати технологію вирощування сільськогосподарських рослин з урахуванням їх взаємного впливу, а також після дії кожного прийому, застосованого на найближчих попередниках. При підвищенні культури землеробства агротехнічне значення попередників має лише зростати. Вплив попередника на умови росту та продуктивність культурних рослин не може бути компенсовано іншими агротехнічними заходами.

Завдяки високому рівню агротехніки та організації сільськогосподарських робіт філій компанії, у сезоні 2017 р. очікується одержання близько 300 тис. тонн зерна.

Компанія регулярно оновлює і забезпечує всі виробничі підрозділи повним набором сучасної високопродуктивної техніки, у т. ч. імпортного виробництва, провідних компаній світу, таких як Great Plaints, Lemken, John Deere, Case IH, Tecnoma. Так, у 2017 році компанія інвестувала кошти в оновлення сільгосптехніки, зокрема в придбання трьох імпортних    сівалок    Great    Plains    (США),     шести бункерів-накопичувачів, шести культиваторів (Tiger і Lemken Rubin), дев’яти сівалок Gaspardo і чотирьох оприскувачів Tecnoma. Окрім того, «НІБУЛОН» сформував найсучасніший в Україні автопарк вантажного транспорту, придбавши у 2017 році 60 нових тягачів – автомобілів Volvo, Mercedes і Scania. 


 З питань сільського виробництва звертайтеся до виробничого відділу компанії:

тел.:  (0512) 48 94 18

 e-mail: pincuk@nibulon.com.ua

Прочитали: [63139]