Кормовиробництво

Кормовиробництво, як підгалузь рослинництва, повністю забезпечує потреби галузі тваринництва у кормах власного виробництва (зернових, зелених, соковитих, грубих).
 
Із зернових сівозмін отримуються зернова сировина (ячмінь, кукурудза, пшениця, сорго та ін.) для виробництва концентрованих кормів, які виготовляються на комбікормовому заводі АК «Врадіївський», в кількості понад 7,0 тис. т за рік.
 
На кожній філії, що займається тваринництвом, з метою зменшення транспортних витрат створено прифермські сівозміни. Зелені конвеєри 100% забезпечують потребу худоби у зелених кормах (озиме жито, тритикале, віко-вівсяна суміш, люцерна, еспарцет, суданська трава, кукурудза та ін.) та заготівлю кормів на зимовий період (сіно, сінаж, силос).
 
Проводиться збільшення до 50% в структурі кормових сівозмін багаторічних бобових кормових культур – люцерни, еспарцету.
 
Для забезпечення потреб кормових сівозмін проводиться вирощування насіння кормових культур - вівса, вики ярої, озимого тритикале та ін.
 
Закладено культурні пасовища на основі багатокомпонентних бобово-злакових сумішей (конюшина лучна, райграс пасовищний, грястиця збірна, лядвинець рогатий, тимофіївка лучна та ін.).
Прочитали: [10480]