Матеріально-технічне оснащення сільгоспвиробництва

У філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» діють машинно-тракторні станції (МТС), завданням яких є забезпечення повного циклу сільськогосподарських робіт на орендованих землях сільськогосподарського призначення. Кожна МТС є самостійною виробничою одиницею.

22 МТС були створені на основі виробничих підрозділів у Миколаївській, Луганській, Харківській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій, Вінницькій та Житомирській областях у ході реалізації великомасштабної довгострокової програми забезпечення комплексної технології вирощування сільськогосподарської продукції на значних площах.

Для ведення інтенсивних технологій виробництва сільськогосподарських культур МТС філій укомплектовані повним набором сучасної сільськогосподарської техніки як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, а також легковим та вантажним автотранспортом. Зокрема сільськогосподарська техніка компанії включає:

16 зернозбиральних комбайнів Case 2388 (США);

5 зернозбиральних комбайнів John Deere S660 (США);

5 зернозбиральних комбайнів Case IH 5140 (США);

8 важких тракторів Fendt 936 Vario G3 (Німеччина);

22 важких трактори Case МХ-310 (США);

7 зернозбиральних комбайнів Massey Ferguson 7246 (США);

2 зернозбиральних комбайна Massey Ferguson 7274 (США);

ґрунтообробна техніка Lemken, «Альбатрос 30/28», Tecnoma Galaxy 3028 і т. д.;

Сівалки точного висіву для просапних культур фірми Kinze (США);

Причепи для транспортування зерна фірми Krone (Німеччина);

7 широкозахватних сівалок Great Plains (США);

3 зернові сівалки Amazone D9-6000 TS (Німеччина);

4 сівалки точного висіву фірми Kuhn Maxima;

7 приставок BISO для зернокомбайнів Case для прибирання рапсу;

4 сівалки Massey Ferguson MF-555 (США);

7 сівалок White 8138 TSB-DF (США);

9 сівалок Gaspardo (Італія);

4 оприскувачі Tecnoma (Франція);

15 передпосівних культиваторів Case Tiger Mate II (США);

3 культиватори Lemken Rubin;

4 дискових борони Sunflower 1435-30A (США);

6 бункерів-накопичувачів;

10 мульчувачів пожнивних остатків «Kuhn RM – 400»;

понад 160 тракторів виробництва країн СНД.

Кожна МТС дозволяє виконувати повний цикл сільськогосподарських робіт із дотриманням агротехнічних термінів обробітку сільгоспкультур та забезпеченням високої культури землеробства.

Використання високопродуктивної імпортної техніки дає можливість створювати мобільні механізовані загони для надання послуг з обробітку і збирання сільгоспкультур довколишнім господарствам.

Для роботи з імпортною технікою запрошені кращі механізатори, відібрані на конкурсній основі. Якісне обслуговування машинно-тракторного парку забезпечують інженери і механіки, які пройшли спеціальний курс підготовки.

Ефективно діють також три сервісних центри з обслуговування і ремонту техніки. Кожен сервісний центр укомплектований набором інструментів та спеціальним обладнанням, що дозволяє здійснювати високоякісний ремонт та обслуговування техніки. На базі підприємств проводяться також тренінги та семінари за участі іноземних спеціалістів, під час яких фахівці компанії діляться досвідом щодо сільськогосподарського виробництва.

Використання сучасних методів і матеріалів при техобслуговуванні сільгосптехніки дозволяє продовжити її моторесурс, незважаючи на високі напрацювання. Завдяки тісній співпраці із зарубіжними компаніями-виробниками сільгосптехніки були вдосконалені конструкції сільгоспмашин, поліпшені показники роботи техніки в ґрунтово-кліматичних умовах України.

Прочитали: [27502]