Події 2016 року

22 грудня – черговою виробничою перемогою суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» став спуск на воду п’ятого за рахунком несамохідного судна проекту В2000.

19 грудня – Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив компанії «НІБУЛОН» кредитні кошти на розвиток та модернізацію логістичної інфраструктури в Україні.

Грудень – генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський визнаний Людиною «Нового времени» в унікальній номінації «за розмах у розвитку агробізнесу».

5 грудня – компанія відсвяткувала своє 25-річчя!

19-20 листопада – у м. Миколаєві відбулися перші прогулянкові рейси нових пасажирських суден компанії «НІБУЛОН».

Листопад – Олексій Вадатурський взяв участь у відкритій дискусії «Програма розвитку Дніпра: за вантажем по фарватеру» в Посольстві Королівства Нідерландів.

25 жовтня – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду чергове несамохідне судно проекту В2000, що призначене для експлуатації на Південному Бузі.

12 жовтня – з метою вивчення можливостей співробітництва з розвитку портів у Миколаєві та Херсоні Миколаївщину (та зокрема компанію «НІБУЛОН») відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер, представники Посольства і нідерландських компаній.

30 вересня – у м. Гола Пристань Херсонської області урочисто було дано старт реалізації інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН»!

20 вересня – на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» на воду було спущено третє несамохідне судно проекту В2000, розроблене для експлуатації річкою Південний Буг.

06-09 вересня – фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» відвідали найпрестижнішу в морській галузі виставку SMM.

25 серпня – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перебуваючи з офіційним візитом у м. Миколаєві, особисто зустрівся з генеральним директором компанії «НІБУЛОН», Героєм України Олексієм Вадатурським, аби детальніше дізнатися про інвестиційні проекти компанії.

24 серпня – у день проголошення незалежності України компанія «НІБУЛОН» відновила судноплавство: вперше за чверть століття до м. Вознесенська прийшов вантажний флот.

Серпень – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця, перебуваючи з робочим візитом у с. Покровське (Жовтневе) Решетилівського району, відвідали філію «Решетилівська» ТОВ СП «НІБУЛОН».

5 серпня – відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та компанією «НІБУЛОН».

27 липня – на перевантажувальному терміналі філії «Вознесенська» був вдруге проведений день відкритих дверей для сільгосптоваровиробників Миколаївської та кіровоградської областей.

22 липня – на новому перевантажувальному терміналі філії «Вознесенська» був проведений день відкритих дверей для сільгосптоваровиробників Миколаївської області.

3 липня – новий перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» прийняв першу партію зерна.

21-22 червня – судно нового проекту В2000 виконало свій перший рейс Південним Бугом.

21 червня – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти третього курсу кораблебудівного інституту спеціальності «Кораблі та океанотехніка» Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

15 червня – компанія «НІБУЛОН» прийняла корейську делегацію у складі консула Республіки Корея, дослідників Інституту сільського господарства, професора університету Гангвон та представника Морського інституту Кореї.

10 червня – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне суден проекту В2000, що призначене для експлуатації на Південному Бузі.

02 червня – в Миколаївському музеї суднобудування і флоту відкрилася експозиція виставки «Кораблебудування у Миколаєві: сьогодення та перспективи», за участі компанії «НІБУЛОН».

25-28 травня – компанія взяла участь у ХХI міжнародній виставці «Суднобудування – 2016», на якій були представлені експонати суднового обладнання українського виробництва.

21 травня – в рамках святкування Дня Європи, компанію «НІБУЛОН» відвідали консул Генерального Консульства Румунії в Одесі Деніса Габор і Почесний консул Почесного Консульства Словацької Республіки у м. Одеса, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Михайло Музалев

19 травня – на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду першого із восьми несамохідних суден проекту В2000, призначених для експлуатації на Південному Бузі.

14 квітня – у м. Києві в рамках XIV Міжнародного PR-фестивалю були відзначені переможці Національного рейтингу управління корпоративною репутацію «Репутаційні АКТИВісти». Переможцем у галузі АПК стала компанія «НІБУЛОН».

12 квітня – головний експортний термінал у Миколаєві відвідали майбутні автослюсарі – учні Миколаївського професійного ліцею.

07 квітня – до компанії завітали болгарські учні з училища «Св. Кирила і Мефодія», розташованого у портовому місті Бургас.

05 квітня – єдиний ефективно працюючий з чотирьох миколаївських суднобудівних заводів, суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», відвідали майже 50 працівників миколаївської компанії «Залив Шип Дизайн».

4 березня – Посол Канади в Україні Роман Ващук відвідав перевантажувальний термінал та суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві.

2-3 березня – у Сінгапурі відбулася одна з ключових подій у сфері міжнародної торгівлі зерном – Міжнародна конференція «Global Grain Asia», участь у якій взяли фахівці компанії.

9 лютого – на перевантажувальному терміналі компанії «НІБУЛОН» відбулась нарада щодо стану та проблематики портової логістики за участі заступника Міністра інфраструктури та заступника Міністра аграрної політики та продовольства, а також представників відомих українських і міжнародних компаній.

Прочитали: [1267]