Події 2014 року

12 грудня - перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники компанії «Daewoo International» – заступник керівника групи з агроресурсів Кевін Парк та менеджер Санго Янг. 

24 листопада - у рамках конгресу на перевантажувальному терміналі філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбувся виїзний круглий стіл з питань зернової логістики, на якому було обговорено проблемні питання логістики та сертифікації зернових вантажів. 

11–13 листопада - провідні фахівці компанії «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським взяли участь у Міжнародній конференції «Global Grain Geneva 2014». 

12 листопада - черговими гостями на головному зерновому терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» стали студенти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету. 

05 листопада - в рамках обласного конкурсу на звання «Краща сільська, селищна рада», філію «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН» у Херсонській області відвідали члени обласної конкурсної комісії та селищний голова смт Козацьке. 

17 жовтня - в рамках робочої поїздки у Полтавську область Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відвідав філію "Решетилівську" ТОВ СП "НІБУЛОН".

13 жовтня - у ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулося подвійне свято: введення в експлуатацію буксира проекту POSS-115 «NIBULON-6», а також відвідування Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» нашої компанії. 

21 серпня - під головуванням Президента України Петра Порошенка, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду буксира «NIBULON-6», введення в експлуатацію буксира «NIBULON-5» та закладка перших трьох буксирів проекту 121.

08 липня - головний зерновий термінал компанії відвідали студенти факультету менеджменту Миколаївського національного аграрного університету.

25-27 червня - фахівці компанії «НІБУЛОН» та Міністерства сільського господарства Йорданії пройшли спільне навчання на перевантажувальному терміналі в Миколаєві

26 червня - за сприяння компанії в Краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» в рамках соціально-культурних заходів «Дні «Дня» у Миколаєві» відбулось урочисте відкриття Фотовиставки «День-2013».

18-19 червня - ефективно працюючий суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали майбутні миколаївські корабели – студенти третього курсу кораблебудівного інституту спеціальності «Кораблі та океанотехніка» Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

18 червня - головний зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали викладачі та студенти-третьокурсники Херсонського державного університету. 

10 червня - відбувся робочий спуск на воду першого замовлення суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» – буксира «NIBULON-5» проекту POSS-115. 

29 травня - головний зерновий термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 60. 

12 травня - підприємства компанії «НІБУЛОН» в м. Миколаєві з робочим візитом відвідав кандидат в президенти України Петро Порошенко.

27 березня - в Одесі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 7-го Національного морського рейтингу України за підсумками 2013 року. 

20 березня - перевантажувальний термінал філії «Переяславська» відвідали міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра. 

Лютий - в Миколаєві відбулася аграрна конференція «Ярий клин: виростити і вигідно продати», організована видавничим домом «АГП Медіа», журналом «The Ukrainian Farmer» та за підтримки компанії «НІБУЛОН».

Прочитали: [2475]