12 грудня 2011 року за підсумками конкурсу Європейського Союзу «Рівні можливості: найкращий роботодавець України 2011» ТОВ СП «НІБУЛОН» отримало золоту відзнаку у категорії «Найкраще підприємство для родини» та срібну відзнаку у категорії «Підприємства, що мають понад 1000 працівників».
 
1 грудня 2011 року відбулися урочистості з нагоди відкриття сучасного елеваторного комплексу філії «Денихівська».
 
15 листопада 2011 року у смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області відбулось урочисте відкриття філії «Тетерів».
 
14 листопада 2011 року Європейський банк реконструкції та розвитку визнав ТОВ СП «НІБУЛОН» переможцем Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP) у номінації «Проект з найбільшим енергозбереженням».
 
25 та 26 жовтня 2011 року керівництво компанії «НІБУЛОН» зустрілось з представниками єгипетського уряду з питань укріплення торгових відносин.
 
24 жовтня 2011 року зерновий термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали студенти Миколаївського державного аграрного університету.
 
20 жовтня 2011 року відбулась зустріч керівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» і «Rabobank» (Нідерланди).
 
7 жовтня 2011 року підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники Одеської національної академії харчових технологій.
 
4 жовтня 2011 року ТОВ СП «НІБУЛОН» першим в агросервісі України підписало з Податковою службою меморандум про експеримент із горизонтального моніторингу.
 
23 вересня 2011 року на Херсонщині, у місті Нова Каховка відкрився 5-й щорічний Міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток", участь у якому взяло ТОВ СП "НІБУЛОН".
 
5 вересня 2011 року під головуванням Анатолія Присяжнюка, голови Київської обласної державної адміністрації, та за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні, Грузії та Вірменії Мікаеля Борг-Хансена було дано старт будівництву нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Денихівська» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с. Денихівка Тетіївського району Київської області).
 
26 серпян 2011 року у філії «Тетерів» (смт. Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області) розпочалося будівництво нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур.
 
22 серпня 2011 року у с. Козацьке Бериславського району Херсонської області під головуванням губернатора Херсонської області Миколи Михайловича Костяка відбулась презентація інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН».
 
29 липня 2011 року у м. Вишгород (Київська обл.) відбувся другий інвестиційний форум Київської області «Стабільність та зростання», за участі ТОВ СП "НІБУЛОН". З 29 по 31 липня у Вишгороді відбувався етап Гран-прі Україна Чемпіонату світу у класі «Формула-1» на воді. Генеральним партнером та спонсором заходу виступило ТОВ СП «НІБУЛОН»
 
26 липня 2011 року підприємства компанії «НІБУЛОН» на Миколаївщині відвідав Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Мартін Райзер.
 
8 липня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаїв відвідали представники регіональних відділень – акціонери «Креді Агріколь Банк».
 
30 червня 2011 року студенти Таврійського національного університету ім. Вернадського відвідали перевантажувальний термінал компанії у рамках комплексної практики.
 
17 червня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали французькі фермери.
 
16 червня 2011 року підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідало керівництво ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
 
15 червня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали представники французької компанії та її дочірнього підприємства, «AgroGeneration» та «Agrofuel».
 
8 червня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали вихованці та вчителі Богданівської загальноосвітньої школи (Доманівський район Миколаївської області).
 
31 травня 2011 року на Миколаївському суднобудівному заводі «Океан» на воду було спущено першого з шести буксирів проекту POSS-115, «NIBULON-1».
 
23 травня 2011 року відбулась зустріч керівництва компанії «НІБУЛОН» з представниками Асоціації «Союз аграрних бірж України» та NYSE Euronext.
 
12 травня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали гості з Голландії та Австрії та учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції.
 
12 травня 2011 року компанія «НІБУЛОН» набула членства в Американській торгівельній палаті в Україні.
 
Квітень 2011 року - завершено будівництво перевантажувального термінала філії "Новоодеська" (Миколаївська область).
 
29 квітня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали учасники обласної конференції гастроентерологів.
 
27 квітня 2011 року відбулась зустріч представників компанії  «НІБУЛОН» та японської компанії «Міцуі» (“Mitsui & Co”).
 
19 квітня 2011 року в рамках ХІ виставки «Миколаївська книга» відбулась зустріч миколаївської громадськості з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН», Героєм України О.О. Вадатурським.
 
15 квітня 2011 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали члени деражвної корейської делегації.
 
11 квітня 2011 року голова облдержадміністрації Микола Круглов здійснив робочу поїздку до м. Нова Одеса, де ознайомився з ходом завершення будівництва перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» на р. Південний Буг
 
24 березня 2011 року в м. Одеса відбулася урочиста церемонія нагородження переможців четвертого Національного морського рейтингу України за підсумками 2010 року.
 
Січень 2011 - Олексій Вадатурський, відповідно до рейтингу «ГVардія керівників-2010», складеному експертами, визнаний кращим керівником Україні в 2010 р.
Прочитали: [2329]

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН