29 грудня 2010 року - було завершено будівництво перевантажувального терміналу компанії в м. Кременчук (Полтавська обл.), Про що свідчило підписання (державними контролюючими органами, керівниками всіх підрядних організацій, представниками «НІБУЛОНу») акта готовності закінчення будівництва.
 
9 грудня 2010 року - у Національному університеті біоресурсів і природокористування (м. Київ) відбулася презентація книги «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України », видання якої стало можливим за активної фінансової допомоги компанії« НІУБЛОН».
 
23-25 листопада 2010 року - відбувся українсько-єгипетський бізнес-форум, під головуванням Президента та Прем`єр-міністра Єгипту, Прем`єр-міністра України Миколи Азарова, за участю профільних міністерств та представників українського бізнесу, зокрема Олексія Вадатурського. Під час форуму між компаніями «НІБУЛОН» і «Cairo Three A» (Єгипет) був підписаний меморандум про подальшу співпрацю і поставках до Єгипту української кукурудзи і пшениці в 2011 р.

28 жовтня 2010 року - компанія «НІБУЛОН» (в особі генерального директора Олексія Вадатурського і заступника генерального директора з торгівлі Андрія Вадатурського) взяла участь у засіданні ЄБРР (м. Лондон, Великобританія), темою якого стала ситуація на ключових світових ринках зерна.
 
20 жовтня 2010 року - урочисто був даний старт будівництву нового перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБЛОН» в м. Нова Одеса (Миколаївська область).
 
19 жовтня 2010 року - Прем`єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистій церемонії закладання другого і третього з серії буксирів на замовлення ТОВ СП «НІБУЛОН», яка відбулася на суднобудівному заводі "Вадан Ярдс Океан» (м. Миколаїв).
 
8 жовтня 2010 року - відкрито новий елеваторний комплекс для прийому зернових і олійних культур в с. Мар`янівка Гребінківського району Полтавської області.
 
30 вересня 2010 року - делегація Зернового ради США з робочим візитом відвідала перевантажувальний термінал компанії.
 
28 вересня 2010 року - був даний урочистий старт будівництву нового річкового терміналу для прийому зернових і олійних культур у м. Кременчук Полтавської області.
 
21 вересня 2010 року на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» було створено Обласну організацію Героїв
 
20 вересня 2010 року перевантажувальний термінал відвідала офіційна делегація Банку Реконструкції та Розвитку.
 
16 вересня 2010 року з робочою поїздкою Миколаївську область (зокрема, "НІБУЛОН") відвідав Міністр аграрної політики України Микола Володимирович Присяжнюк.
 
9 вересня 2010 року в київському Українському домі працював Міжнародний інвестиційний форум "Інтеграція і партнерство", участь у якому взяла і компанія "НІБУЛОН".
 
1 та 2 вересня 2010 року під егідою Миколаївської облдержадміністрації відбулась презентація 10 нових суперсучасних мультимедійних класів з природничих, математичних та гуманітарних наук у 4-х миколаївських школах, за підтримки ТОВ СП «НІБУЛОН».
 
21 серпня 2010 року були відзначені кращі з кращих за результатами цьогорічних жнив - "нібулонівці" серед них.
 
2 серпня 2010 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали гості: ереза Макківер, співробітник Міністерства сільського господарства США, та Юлія Дубінюк, співробітник закордонної сільськогосподарської служби даного американського міністерства.
 
28 липня 2010 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали гості: співробітник Міністерства сільського господарства США та півробітник закордонної сільськогосподарської служби даного американського міністерства.
 
30 червня 2010 року на заводі "Вадан Ярдс Океан" відбувся спуск чотирьох суден.
 
29 червня 2010 року відбулося урочисте відкриття нового елеваторного комплексу "НІБУЛОНу" у с. Артемівка (Полтавська область).
 
25 червня 2010 року відбулося урочисте відкриття нового перевантажувального термінала "НІБУЛОНу" у смт. Градизьк (Полтавська область).
 
15-19 червня 2010 року "НІБУЛОН" брав участь у виставці "АГРО-2010".
 
17 червня 2010 року з візитом до «НІБУЛОНа» прибули регіональний директор Зернової Ради США (U.S. Grains Council) в Середземномор’ї та Африці Кері Сіфферат та представник цієї організації в Росії Олександр Холопов.
 
10 червня 2010 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали з екскурсією учні із с. Лідіївки.
 
3 червня 2010 року перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» відвідали польські вчителі.
 
21 травня 2010 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали канадські експерти Греям Лоу (AGL Consult) та Фрейзер Гілберт (SGS Canada Inc.).
 
19 травня 2010 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали гості із Кореї – представники Міністерства сільського господарства, а також фермери.
 
13 травня 2010 року перевантажувальний термінал компанії "НІБУЛОН" у м. Миколаєві відвідали студенти Вознесенського коледжу Миколаївського аграрного університету.
11 травня 2010 року керівництво інвестиційного фонду UNIGRAIN відвідали перевантажувальний термінал в м. Миколаєві
 
5 травня 2010 року відбулось відкриття філії "Кам`янка-Дніпровська" (Запорізька область).
 
20 квітня 2010 року перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали студенти Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій.
 
19 квітня 2010 року на заводі "Вадан Ярдс Океан" відбувся спуск чотирьох суден.
           
8 квітня 2010 року у філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району Полтавської області) було розпочато будівництво нового елеваторного комплексу з відвантаження зернових та олійних культур.
 
12 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбулись урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.
Прочитали: [2346]

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН