На заводі ВАТ „Вадан Ярдс Океан” відбувся урочистий спуск на воду двох несамохідних суден для ТОВ СП "НІБУЛОН".
       У м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області пройшли урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».
       У рамках державного візиту відбулася зустріч Міністра тваринництва та рибальства Республіки Судан з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН», Героєм України Олексієм Опанасовичем Вадатурським і заступником генерального директора Андрієм Олексійовичем Вадатурським, у ході якої були обговорені довгострокові плани поставки кукурудзи нашою компанією у Судан, що свідчить про високий рівень довіри до нашої компанії з боку іноземних партнерів.
       На базі Перевантажувального термінала для зернових і олійних культур у м. Миколаєві відбулась ділова нарада на тему «Сорго як стратегічна та високорентабельна культура». 
       Перевантажувальний термінал для зернових і олійних культур у м. Миколаєві відвідали гості з Японії.
       Великий і дружній колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» відзначив своє 18-річчя.
       На заводі ВАТ „Вадан Ярдс Океан” були спущені на воду чотири несамохідних судна змішаного («річка-море») плавання, замовником яких є ТОВ СП «НІБУЛОН».
       Перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали вчителі економіки та правознавства зі шкіл м. Миколаєва.
       У м. Києві відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства, за участі Президента України В.А. Ющенка, із святковим нагородженням лауреатів.
       Відбулось відкриття двох нових комплексів ТОВ СП «НІБУЛОН» з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур у м. Глобине та с. Ромодан Миргородського району Полтавської області.
      На заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан» відбувся спуск на воду чотирьох суден флоту ТОВ СП «НІБУЛОН».
      Відбулося урочисте відкриття нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт у філії „Вітове” (с. Вітове Чигиринського району Черкаської області), за участі президента України В.А. Ющенка.
        На перевантажувальному терміналі для зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» побували іноземні гості – представники компанії «Джон Дір Україна».

       Урочисте відкриття комп`ютерних класів у ЗОШ №№ 24, 51, 57 м. Миколаєва. 
 
        На заводі "Вадан Ярдс Океан" відбулася здача ТОВ СП "НІБУЛОН" наступних трьох барж та урочисте перше виведення їх на воду.

     У філії «Вітове» (с. Вітове Чигиринського району Черкаської області) було розпочато будівництво нового перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.
 
     На заводі „Вадан Ярдс Океан”, по завершенні ходових випробовувань та кренування, відповідно до умов контракту відбувся урочистий спуск на воду першого судна НІБУЛОН-001 (замовлення № 155).
 
   На прохання Миколаївської аграрної дорадчої служби перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідала делегація фермерів Франції департамент Індр-е-Луар.
    На прохання адміністрації Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №60 перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали учні  восьмих та десятих  класів.
 
     В рамках пізнавальної екскурсії перевантажувальний термінал відвідали учні молодших та середніх класів Миколаївської ЗОШ  №64.

10 КВІТНЯ

     На прохання дирекції Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали учасники обласного збору переможців та лауреатів Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Краса і біль України».

З метою ознайомлення з виробничим процесом підприємства, перевантажувальний термінал відвідали старшокласники миколаївської ЗОШ № 19.
 
     На прохання керівництва Миколаївської обласної хлібної інспекції перевантажувальний термінал "НІБУЛОНу" відвідають представники Національного агентства з акредитації України. 
 
    Перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали вчителі та учні старших класів Миколаївської ЗОШ № 24.
 
4 БЕРЕЗНЯ  
     На прохання керівництва обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, перевантажувальний термінал ТОВ СП "НІБУЛОН" відвідали вчителі географії Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при МОІППО
 
     На перевантажувальному терміналі ТОВ СП "НІБУЛОН" побували кращі учні Доманівської загальноосвітньої школи № 1.
Прочитали: [2335]

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН