Вартість проїзду

Відкриття пасажирських перевезень за маршрутом м. Нова Каховка - м. Херсон - м. Гола Пристань відбудеться 27 квітня 2019 р.

Маршрут  м. Вознесенськ - с. Ковалівка - м. Нова Одеса - м. Миколаїв (Центральна набережна) - м. Миколаїв (Каботажний мол) запрацює 30 квітня 2019 р.

Орієнтовна дата відкриття пасажирських перевезень за маршрутом м. Миколаїв (Каботажний мол) - Кінбурнська коса - м. Очаків – 25 червня 2019 р.

*Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата (12 грн з ПДВ) за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці. 

При перевезенні ручної поклажі розміром більше 30 х 30 х 50, яка повинна розташовуватися під сидінням пасажира, за багаж береться додаткова оплата як за додатковий багаж. Додатковий багаж перевозиться за наявності вільного місця, за який береться ПОВНА ОПЛАТА (вартість квитка за одну особу відповідно до маршруту).

Детальніше з правилами перевезень водним транспортом пасажирів та багажу можна ознайомитися у  «Правилах перевезення».

Поки квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.uaВже найближчим часом на корпоративному сайті нашої компанії у розділі «Пасажирські перевезення» ви зможете забронювати та придбати квитки онлайн. Наразі над створенням такої функції працюють наші IT-фахівці.

Прочитали: [38383]