Будівельна діяльність 2017

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська»

 (вул. Берегова, 2В, м. Гола Пристань, Херсонська область)

Початок загальнобудівельних робіт: березень 2017 р.

Завершення будівництва: червень 2017 р.

Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Перевантажувальний термінал філії «Хортиця»

 (вул. Шкільна, 7, с. Біленьке, Запорізький район, Запорізька область)

Початок загальнобудівельних робіт: березень 2017 р.

Завершення будівництва: червень 2017 р.

Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Елеваторний комплекс філії «Сватівська»

 (вул. Новостаробільська, 17, м. Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл.)

 Комплекс орієнтований на безперервну перевалку збіжжя з українського Сходу. Він забезпечує потребу в елеваторних ємностях аграріїв Білокуракінського, Новоайдарського, Старобільського, Кремінського, Троїцького, Сватівського, Рубіжанського районів. 

Перша черга

Початок будівництва: серпень 2016 р.

Завершення будівництва: вересень 2016 р.

Технічні характеристики: об’єм зберігання 8 тис. тонн.

 

Друга черга

Початок будівництва: травень 2017

Завершення будівництва: липень 2017

Технічні характеристики: об’єм зберігання 12,36 тис. тонн, добова потужність сушарок – 2,4 тис. тонн.

Перевантажувальний термінал філії «Козацька»

(вул. Набережна, 77, смт Козацьке, Бериславський р-н, Херсонська обл.)

 У серпні 2017 року також добудовано та збільшено потужності філії «Козацька» на 16 тис. тонн.

Початок будівництва: травень 2017 р

Завершення будівництва: серпень 2017 р.

Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 92 тис. тонн, добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 10 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

Елеваторний комплекс філії «Золотоніська»

(вул. Залізнична, 38, с. Вознесенське, Золотоніський р-н, Черкаська обл.)

На початку вересня 2017 року відбулося робоче відкриття оновленої філії «Золотоніська», котра зазнала суттєвих пошкоджень унаслідок безжальної липневої стихії на Черкащині. У ході відновлювальних робіт особливої уваги приділили екологічним параметрам виробництва — на заміну пошкодженого встановили нове обладнання аспіраційних мереж на авторозвантажувачі та навантажувач на залізничний транспорт. Зерно до кондицій доводять три сушарки потужністю по 75 тонн на годину кожна.

Початок виконання відновлювальних робіт: липень 2017 р.

Завершення робіт: вересень 2017 р.

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» (реконструкція)

(Каботажний спуск, 2/1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.)

Паралельно із розширенням мережі перевантажувальних терміналів компанія «НІБУЛОН» проводить глибоку реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві. Упродовж 2012-2016 рр. відбувався перший етап реконструкції, у ході якого було забезпечено європейський рівень умов праці (відремонтовано всі побутові приміщення, створено зону відпочинку, відкрито велопарковку); відремонтовано заводський сліп та набережну; оновлено кранове господарство (придбано нові крани та кран-балки) та налагоджено існуюче; оновлено технічний парк (придбано нові станки і зварювальні машини) та ін.

У 2017 році в рамках співпраці української компанії з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) успішно реалізується другий етап реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

У травні на заводі у ході роботи міжнародних виставок «Суднобудування» та «Водний транспорт» відбулось урочисте введення в експлуатацію автоматичної лінії очищення і ґрунтування металопрокату та цеху металообробки з машинами плазмової і газової різки, зведених за кредитні кошти, виділені ЄІБ.

14 листопада 2017 року на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» введено в експлуатацію новий збірно-секційний цех, що оснащено чотирма мостовими радіокерованими кранами  вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасним зварювальним обладнанням. Таким чином, тільки новий цех завдяки своїм потужностями виготовлятиме близько 4000 т металоконструкцій на рік.  

Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур (збільшення виробничих потужностей)

(Каботажний спуск, 1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.) 

«НІБУЛОН» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, що в червні цього року, надала компанії довгострокове фінансування в розмірі 110 млн доларів США, збільшує потужності свого  перевантажувального термінала в Миколаєві.

Дозвіл на початок будівництва отримано компанією наприкінці жовтня. Усього буде зведено шість ємностей по 7,2 тис. тонн кожна. Таким чином, після завершення будівництва, що заплановано на початок лютого 2018 року, загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн.

Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне  обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.

ФОТО БУДІВНИЦТВА (07.12.2017)

Прочитали: [16954]