ОГОЛОШЕННЯ

03 березня 2011 року об 11.00 годині в приміщенні будинку культури с. Гайшин, Переяслав-Хмельницького району, Київської області відбудуться громадські слухання з питання обговорення генерального плану с. Чирське, Переяслав-Хмельницького району, Київської області.

 З метою ознайомлення з інвестиційним проектом по відродженню Дніпра та Південного Бугу як траснпортних судноплавних артерій України, компанія "НІБУЛОН" проводить ознайомлюючі екскурсії на своїх підприємствах, що вже збудовані в рамках цього проекту. Так, наприклад, з села Денихівка Тетіївського району Київської області вже три групи громадян відвідали річкові термінали в Градизьку (Полтавська область) та Вітовому (Черкаська обалсть), а також елеватор в Мар'янівці (Полтавська область). Під час екскурсій люди детально знайомляться з виробничим процесом, мають змогу поспілкуватися з працівниками підприємства і т.п.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

У рамках реалізації інвестиційної програми ТОВ СП «НІБУЛОН» планує побудувати об’єкт транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної із залізничним вантажооборотом «Комплекс по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур» за адресою: с.Денихівка, Тетіївського району, Київської області, вул. Кагатна.

10 вересня 2010 року сесією Денихівської сільської ради було прийнято рішення про надання згоди ТОВ СП «НІБУЛОН» на розробку містобудівного обґрунтування розміщення об’єкту транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної із залізничним вантажооборотом «Комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур» за адресою: с.Денихівка, Тетіївського району, Київської області, вул. Кагатна.

У зв’язку з цим повідомляємо, що на громадське обговорення, яке відбудеться 23 жовтня 2010 року о 12:00, виноситься містобудівне обґрунтування по розміщенню об’єкту транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної із залізничним вантажооборотом «Комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур» за адресою: с.Денихівка, Тетіївського району, Київської області, вул. Кагатна.

Пропозиції та зауваження громадськості приймаються протягом місяця з дати опублікування цього повідомлення за адресою: Денихівська сільська рада, вул. Лесі Українки, 4.

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9б, ТОВ СП «НІБУЛОН», тел. (0512) 48-94-25, 37-30-64.

Громадські слухання проекту містобудівної документації будуть проводитися через місяць з дня оприлюднення цього повідомлення.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

У рамках реалізації інвестиційної програми ТОВ СП «НІБУЛОН» планує побудувати об’єкт транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної із річковим вантажооборотом «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» в адміністративних межах Стайківської сільської ради, Кагарлицького р-ну, Київської області.»

У зв’язку з цим повідомляємо, що на громадське обговорення, яке відбудеться 13 жовтня о 12:00, виноситься містобудівне обґрунтування по розміщенню об’єкту транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної із річковим вантажооборотом «Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» в адміністративних межах Стайківської сільської ради, Кагарлицького р-ну, Київської обл.»

Пропозиції та зауваження громадськості приймаються протягом місяця з дати опублікування цього повідомлення за адресою: Стайківська сільська рада, вул. Шкільна, 1а.

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9б, ТОВ СП «НІБУЛОН», тел. (0512) 48-94-25, 37-30-64.

Громадські слухання проекту містобудівної документації будуть проводитися через місяць з дня оприлюднення цього повідомлення.

 

Оголошення про проведення громадських слухань в м. Переяслав - Хмельницький

11 жовтня 2010 року о 13:00 годині в приміщенні будинку культури с. Гайшин Переяслав-Хмельницького району Київської області відбудуться громадські слухання з питання обговорення містобудівного обґрунтування будівництва та обслуговування об’єкту транспортної інфраструктури для обробки зернових вантажів, пов’язаної з річковим вантажооборотом „Перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП „НІБУЛОН” за межами населених пунктів в межах адміністративних територій Гайшинської та Циблівської сільських рад Переяслав-Хмельницького району Київської області.

ТОВ СП „НІБУЛОН”

 

Щодо містобудівного обґрунтування по будівництву об’єкту «Офісний центр ТОВ СП «НІБУЛОН»

Товариству СП «НІБУЛОН» було надано погодження на розроблення містобудівного обґрунтування по будівництву об’єкту «Офісний центр ТОВ СП «НІБУЛОН» на розі вулиць Пушкінської та Великої Морської в м. Миколаєві» виконавчим комітетом Миколаївської міської ради від 10.02.10р. за № 201/510-14-18.

На даний час містобудівне обґрунтування даного об’єкту знаходиться в стадії розроблення з урахуванням правових, економічних та екологічних наслідків.
 
 
 
Матеріали щодо зборів громадських слухань з питань будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур в промисловій зоні м. Канів на лівому березі р. Дніпро: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Прочитали: [14466]

© 2019 ТОВ СП НІБУЛОН