Новини компанії
«НІБУЛОН» вирішив  проблему з доставкою вирощеної продукції зі східного регіону

«НІБУЛОН» вирішив проблему з доставкою вирощеної продукції зі східного регіону

18 січня 2018
Елеваторний комплекс з відвантаження зернових та олійних культур на автомобільний і залізничний транспорт філії «Сватівська» (Луганська обл.) відвантажив понад 357 тис. тонн сільгосппродукції, чим вирішив проблему із доставкою вирощеної продукції зі східного регіону в інші області України та забезпечив своєчасне завершення збирання урожаю місцевими аграріями.
Заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв у десятці найуспішніших корпоративних юристів України

Заступник генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрій Васильєв у десятці найуспішніших корпоративних юристів України

17 січня 2018
Рейтингове дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг другий рік поспіль проводиться виданням «Юридична Газета».
Всі новини
Основні події
Перші на землі та на воді: 10 найзначніших досягнень компанії «НІБУЛОН» у 2017 році
29 грудня 2017
Чим сьогодні найбільше пишається «НІБУЛОН»? Які досягнення компанії сильніше за все надихнули українське суспільство у 2017 році? І які події в житті підприємства назавжди залишаться на сторінках історії нашої країни?
Актуальні теми
10 листопада 2017
Це історія про відродження України, про мрію, яку нам цілком до снаги втілити в життя.
20 вересня 2017
17 вересня, одразу після святкування Дня міста Миколаєва, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», як і було обіцяно, відбувся спуск другого в цьому місяці судна – унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 з символічною назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».
Наші партнери: