Новини компанії
Нові  філії компанії візьмуть участь у збиральній кампанії цього року з самого її початку

Нові філії компанії візьмуть участь у збиральній кампанії цього року з самого її початку

29 травня 2017
26-27 травня на будівельних майданчиках у Запорізькій та Херсонській областях відбулися чергові оперативні наради під головуванням генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та за участю представників всіх підрядних організацій та фахівців компанії, які відповідальні за хід будівництва нових потужних підприємств у Біленькому та Голій Пристані.
Глава Николаевской ОГА: построенные «НИБУЛОНом» суда должны стать основой украинского флота

Глава Николаевской ОГА: построенные «НИБУЛОНом» суда должны стать основой украинского флота

26 травня 2017
Лидер аграрной отрасли Украины, сельхозпредприятие «НИБУЛОН» – это выдающийся пример успешной реализации проекта по возрождению судостроения в Николаеве.
Всі новини
Основні події
«НІБУЛОН» відкриває водне пасажирське сполучення на півдні України
11 травня 2017
Лідер аграрного сектору України компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.
Актуальні теми
01 травня 2017
Лидер аграрного рынка сельхозпредприятие «НИБУЛОН» намерено в ближайшие несколько лет вложить в развитие инфраструктуры аграрного сектора, а также речных перевозок более 5,5 млрд грн.
02 березня 2017
Основатель компании "Нибулон" Алексей Вадатурский рассказал о становлении бизнеса в Украине, о том, как приходится бороться с чиновниками, зачем компания сделала ставку на речной транспорт и кто от этого выиграет, и почему его не коснулись "лихие" 90-е.
Наші партнери: